Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejön a nőknek (20-30 között)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön a nőknek (20-30 között) a titokzatosság?

Figyelt kérdés

Régen nyitott, haverkodós, mindenkivel azonnal beszélgetős ember voltam. Főleg a nőkkel. Akár a bolti eladó csajjal is 5 perc után már együtt nevettünk, hülyéskedtünk. Történt egy nagy törés az életemben (súlyos autóbalesetet szenvedtünk egy ilyen "haver" miatt, egyik társunk életét vesztette) és azóta már bizalmatlan vagyok az idegenekkel, nem állok le "bratyizni" mindenkivel. A nőkkel is távolságtartóbb vagyok. Sokszor átnézek rajtuk, nem állok le azonnal mindegyikkel jófejeskedni.


Azt vettem észre hogy amióta így viselkedem úgymond rámszálltak a nők, versengenek értem. Meg akarják tudni hogy ki vagyok, érdekesnek találnak. Az a kategória aki soha nem állt szóba velem igazán (a jó nők akikkel összehaverkodtam 2 perc alatt és utána jött a "legyünk csak barátok") most hogy átnézek rajta, teper utánam. Kérdezősködnek rólam, látom ahogy próbálnak a közelembe férkőzni. De még így sem "adom magam könnyen", simán lerázom őket ha beszélgetünk is, nem csinálom azt mint régen, hogy kiskutya módon minden szavukat lesem. Akár beszélgetés közben is fogom magam és arréb megyek a dolgomra vagy elkezdek mással beszélni. De még így is állandóan keresnek, sőt ez még olaj a tűzre.


Szerintetek jó ez így? Úgy értem hogy nem direkt lettem ilyen, de úgy néz ki hogy emiatt jobban kellek a nőknek. Viszont legbelül ugyanaz vagyok mint régen és ha kapcsolat lenne a dologból, akkor előbb-utóbb megnyílnék. Sajnos alapból olyannak lenni mint azelőtt nem tudok, egyszerűen valami átkattant az agyamban és öntudatlanul vagyok ilyen. Nem tudok bízni az emberekben, főleg idegenekben.


Mit gondoltok erről?



2013. dec. 10. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom ami történt. Van abban valami,hogy amiről azt hiszi az ember,hogy nehezen kapható az jobban kell. Ez valahol az ösztönökből fakad. Ha meg így alakítasz ki kapcsolatot és egy idő után megnyílsz nem hiszem,hogy gond lenne. Hisz ez a lényege egy kapcsolatnak.
2013. dec. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Költőnő? ***** válasza:

sajnálom, ami történt, de egy kapcsolat eredményessége nem hinném, h ezen múlik.

Persze, talán nem baj, ha mindig akad a felekben egy két megfejtésre váró titok, de van aki arra esküszik h még azt is tudja, h reggel mi volt a párjával a wc-n.

jó ez, egy szélsőséges példa volt, nyilván ez a másik véglet, de remélem, érted, mire értettem ezt.

2013. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, ami történt, részvétem.

De a kérdésedre válaszolva, nekem az egyenesség jön be. Se a túlzott bratyizás, se a túlzott titokzatosság, semmiféle játszmázás. Ha valaki beszélgetés közben faképnél hagy szó nélkül, az nekem nem titokzatos, hanem bunkó..

Lehet, hogy ez jobban kell tényleg a nőknek.

Én azt mondom, add magad, ne erőltess semmit, nem kell mindenkivel megnyílni, mindenkivel jóban lenni, de azért odafigyelnék arra, hogy ne nézzek át a másikon, főleg, ha nincsenek rossz szándékai.

25/N

2013. dec. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!