Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan legyek lazább, gátlásta...

Hogyan legyek lazább, gátlástalanabb, önmagam?

Figyelt kérdés
kb 16 éves koromtól kezdve lettem társaasági ember. nagyon sok embert megismertem, sok barátságot kötöttem, sokat jöttem-mentem buliztam... ez így ment kb 24 éves koromig.. mindehol megálltam a helyem, a munkhelyen, mindhol sok ismerősöm és barátom lett. viszont aztán megismertem páromat, rossz munkahelyem lett, elkerültem másfelé, így valahogy megváltozott mindne.. külföldön is éltünk egy évet, ott nem volt senki csak a párom.. ő meg nagyon magának való, csendes, otthon ülős.. így én is valahogy az lettem.mostmár 30 vagyok, új munkahelyem van, régi életem, hiszen ott vagyok ahonnan elindultam.. jó is így, de.. valahogy nem vagyok önmagam.. nehezen oldódom, gátlásos vagyok, nagyon csendes.. pedig rám ez nem volt jellemező.. nem tuodk kibontakozni a munkahelyen sem, hülyeséget mondok pedig régen bármikor bármiről bárhol tudtam beszélgetni.. most meg semmi. csak mint a kuka ülök.. hogyan legyen újra önmagam? vagy az már nem lehetek? gondolotam hogy elmegyek pszichológushoz, de nagyon drága.. esetleg valamilyen tréring könyvek, tesztek, netes oldalak segíthetnek hogy ne legyek ilyen csendes és merjek újra beszédes lenni? köszönöm előre is a segítséget!!!
2014. máj. 16. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is igy vtam. A kommunikácio visszafejlődik.fel kell oldanimagad. Gyakorolni kell a beszélgetést. Olyan közeg hobbi kell ami hozza az adrenalint ami felold. Figyelj magadra és foggad el uj önmagad és hozz ki a legtöbbet magadbol. Nyiss a világra.
2014. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!