Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális? Ilyenkor mi van?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csakvanmert kérdése:

Ez normális? Ilyenkor mi van? Mire akart célozni? (többi lent. )

Figyelt kérdés
Szóval van egy jó lány barátom aki csak így magától beszélgetés közben elkezdte a múltkor turkálni a táskáját és kivette a használt bugyiját mutogatni.. aztán ha az nem lett volna elég még lejjebb tolta a nadrágját és at is megmutatta ami rajta van.. én csak néztem hogy ezzel most mi van röhögcsélt össze vissza de én nem értettem... Ezzel most mit szeretett volna jelezni? Vagy egyáltalán ez mit jelenthetett?

2014. márc. 9. 23:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
jó nő?
2014. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Rossz az aki rosszra gondol...


Vagy egy szexuális felhívás lehetett vagy csak szórakozott veled, esetleg "tesztelt" h miként reagálsz, talán h bejössz-e neki.

2014. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 mantis religiosa ***** válasza:
93%
Simán a barátnőjének tekint, semmire nem célzott. Ha mi is lányok lennénk, mi is nevetgéltünk volna azon, amiről férfiként fogalmunk sincs. :-)
2014. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
11%
Azt h egy ribi a leányzó?:) Vagy hát nem tom, de kicsi az agya:D:D Ha csak így tudna téged rávezetni, hogy na érted:D:D:D:D
2014. márc. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
11%
"Simán a barátnőjének tekint" :O Lemaradtam, a kérdező is lány?:D:D:D Lehet am elromlott a mosógépük, és kíváncsi volt, hogy kimosnád -e neki, de ő nem értette a célzást:D:DD:
2014. márc. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

1#- az :D

2#- "de hülye aki nem.." amúgy nem tudom mert reagálni csak azt reagáltam hogy vigyorogtam vele eggyüt :D azt meg hogy mivan azt tudja

3#- fiú vagyok igy nem lehetek a barátnöje xD

4#- nem ribi... rávezetni meg igy biztos nem tud..

5#- mondom FIÚ vagyok xD

2014. márc. 9. 23:40
 7/28 anonim ***** válasza:

Szerintem a 3-as úgy értette, hogy úgy tekint a kérdezőre, mint egy barátnőjére. Tehát "haverként", ezért viselkedik úgy vele, mint egy barátnőjével.

És szerintem is ez a helyzet, ez a legvalószínűbb.

2014. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fétisem, én örültem volna a bemutatónak nagyon.
2014. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

7#- ha konkrétan beszél megértem de igy nem lehet..

nameg nem tudom mit akarhatott.. de ez nem normális még barátnök között sem.. meg nem csak szimplán megmutatta hanem majdnem a képembe tolta xD

2014. márc. 9. 23:53
 10/28 anonim ***** válasza:

Hát azért annyira nem volt nem megérthető, én is megértettem például.


Ha úgy gondolod, hogy mindezt úgy csinálta, hogy az még barátnők közt is túlzás, akkor biztos az ilyen "trükkökkel" próbál elcsábítani téged vagy így akar vonzóvá válni előtted, így akarja felhívni magára a figyelmedet. (Úgyis efelé kerekíted az egészet, mert ezt akarod hallani, úgyhogy leírtam neked.) :D De persze erre is van esély.

2014. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!