Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bikini ideális ajándék?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a barátnőmet valamivel,és mivel kezdődik a strandszezon én bikinire gondoltam,főleg,hogy mondta,hogy a szülei miatt nem vehet merészebb bikinit magának.

Szerintetek jó ötlet?

Én ilyen pánt nélkülire gondoltam(mert viszonylag kicsi cicijei vannak),és franciabugyis alsóra.

Szerintetek ilyesmi jó lenne?



2014. máj. 4. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább ne

ruhát nem jó ajándékozni, mert lehet nem tetszik neki vagy nem kényelmes, nem áll olyan jól

2014. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.

akkor együtt elmennek és kiválasztják

2014. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aranyos ajándék, bár a bikinit én magam szeretem felpróbálni hogy áll rajtam, mennyire áll csinosan a popsimon és a mellrésze is olyan legyen ami előnyös az adott mellmérethez, így nagyon nehéz eltalálni a megfelelőt. De menjetek el együtt és vedd meg neki azt amelyik neki tetszik :)
2014. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,majd együtt kiválasztjuk.
2014. máj. 4. 21:29
 5/5 anonim válasza:

én nem is tudom hány lánynak vettem már és szuper jó ajándék. persze tudni kell a méreteit, hogy milyen stílust szeret stb. kell hozzá némi érzék, ami féritársaim nagyrészéből hiányzik, de lehet hogy benned pont megvan.


a legtöbb helyen ráadásul már visszavihető, ha nem jó neki.

hajrá!


(persze tudjuk, hogy ezzel magunkat is meglepjük..hehe..nincs is jobb, ha kinézel vmi jót és utána látod a nőn, akiért odáig vagy...)

2014. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!