Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ember a környezetete...

Van olyan ember a környezetetekben, akire irigyek vagytok? Ki az?

Figyelt kérdés
2014. máj. 18. 17:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Irigy vagyok azokra, akik szépek, boldogok, van párjuk.
2014. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fura, de nincs. Inkább magamnak szoktam álmodni, de másoktól nem szoktam irigyelni a dolgaikat, sőt, tudok velük együtt örülni! :)
2014. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Pl. az egyik tanárom. Mindenhez ért. Humán tárgyakat tanít, de a reálokban is nagyon jó, plusz az informatikkához is ért, meg 5 nyelvet beszél. Irigylem, hogy hogy lehet valaki ilyen okos(és ilyen szorgalmas).

Azokat az osztálytársaimat akik Bp.-n laknak, és nem kell egy órát utazniuk naponta.(Én nem Bp.-n lakom, de ott tanulok és szórakozni is oda járok, szóval sajnos elég sokat kell utaznom.)

Azokat, akiknek van nyelvérzékük. Nekem nincs, pedig jó lenne.

2014. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

7# és 8#!

Annál, aki "beleszületik a jóba, és..." csak az rosszabb, aki azontúl, hogy nem tudja értékelni amibe született, még irigyli is azt a sokkal kisebb mértékű jót, amiért más keményen megdolgozott...

(Pl. én nem vagyok egy irigykedős, még azokra se, akik beleszületnek, mert attól még nem lesz nekem is éppoly jó, viszont gyűlölöm, ha azt az 1-2 kisebb sikert/jót olyan irigyli, akinek minden téren több és jobb van. Egyszer egy jónevű cégnél jó állást kaptam, igaz kevés pénzért. De tudtam, hogy már nem megy jól a cégnek, első perctől rizikós volt. De az irigy és jól kereső "barátnőm" rettentő fejet vágott, amikor meséltem neki, hogy felvettek...)

2014. máj. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Fish1 ***** válasza:
Nincs. Az irigység azokra az emberekre jellemző, akik nézik, hogy elmegy mellettük az élet és a saját érdekükben nem tesznek semmit, hanem sírnak, hogy "persze, mert annak a másiknak milyen jó...". Én nem vagyok ilyen. Szeretem, mikor elérek egy célt és azért meg kellett dolgoznom, nem csak úgy az ölembe hullott. Ami könnyen jön, azt általában nem becsülik meg az emberek, amiért meg kellett dolgozni, azt viszont igen, mert nem kevés munkájuk van benne. :)
2014. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nincs. Én a saját dolgommal foglalkozok, más is tegyen így. Ha szar valakinek, tegyen érte, hogy jobb legyen.
2014. máj. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Mindenkire irigy vagyok,akiről azt látom, hogy képes normális életet élni a társadalomban,társa,családja van. És tisztában vagyok vele, hogy egy szánalmas szar ember vagyok e miatt, de még nem jöttem rá, hogy mit tegyek ellene.
2014. máj. 25. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!