Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kényelmetlen minden iratom/tár...

Kényelmetlen minden iratom/tárcám/kulcsom a zsebemben hordani. De nem ciki férfi létemre táskában hordani mint a nők? Kiröhögnek érte?

Figyelt kérdés

Ezekbe az újabb farmerokba nagyon szűk zsebet varrnak. És alig fér bele a tárcám, kulcsom, telefonom.

Meg zavar is, hogy tömve van a zsebem!


Nem lenne gáz férfi létemre táskába pakolnom a cuccaim mint a nők?


Mondtam haveromnak, hogy milyen vacak a zsebe a farmeromnak, és táskába fogok pakolni mindjárt mint a lányok!

És azt mondta, az gáz, mert szépen kilopnak majd a buszon a tömegbe!

Meg ha lerakom valahova a táskám, akkor ott felejtem, vagy viszik az egészet!

Azt mondta vegyek bőrkabátot az menő is,és tele pakolhatom a belső zsebekkel, kényelmes! Ja, nyáron tuti bőrkabátot fogok hordani! ;)


De nem hülyeség ez? Az osztálytársaim a lányok, bent hagyták az asztalon a nyitott táskájukat, benne a telefon, tárca, kulcs, minden, ott csörgött a telefonjuk a nyitott táskában még szüneten voltak, és sose loptak el tőlük semmit! Volt, hogy senki nem volt a teremben!


De nem lenne ciki, hogy mindenhova táskát hordok magammal férfi létemre? Mert nőket látok táskában hordani mindent, de férfiként nem röhögnek ki, ha fizetni kell a boltban, aztán a táskámból kotorom elő a tárcám?

Férfit még nem láttam így hordani a dolgait, mindenkinek a farmerjában vannak a kulcs, cigi, tárca, telefon, én meg a táskámból szedném ki a cuccaim, nem néznének nagyot?

Nem lenne kicsit "meleg a srác" érzése másoknak?


Te nem néznél nagyot, ha meglátnád, hogy valaki férfi létére a táskájában hord mindent?

19/F



2014. máj. 20. 22:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
manapság már sok a furcsa dolog :D egyáltalán nem néznék nagyot :D ilyen filaszerű oldaltáska még jól is néz ki :D
2014. máj. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb oldaltáska, övtáska, hastáska, sőt vállra akasztható táska is létezik.
2014. máj. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ritikült veszel, hanem férfi oldaltáskát, akkor nem fognak hülyének nézni.
2014. máj. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért volna gáz? Van sokféle oldaltáska, sportos-férfias is, biztosan találsz olyat, ami tetszik. Sok férfit látok oldaltáskával az utcán, szóval még csak feltűnő sem lennél vele.
2014. máj. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Elég fura, hogy még nem láttál férfit táskával. Merre laksz, valami hajléktalan negyedben?
2014. máj. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden férfiismerősöm táskát hord, az lenne a fura, ha az egyik nem abból kotorná ki a cuccait ha kell. Nincs benne semmi gáz, vannak nagyon jó táskák, amik jól mutatnak. Nem női táskát kell magaddal hurcolnod és senki nem fog kinevetni:)
2014. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Van rengetegféle férfi táska, épp erre a célra találták ki. :)

Egyébként pl. Japánban teljesen megszokott, hogy a fiúk/férfiak is oldaltáskával járnak. Szerintem nincs benne semmi meglepő; nem csak a nőknek vannak holmijaik, amik nem férnek el zsebben.

2014. máj. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pont most linkeltem egy másik kérdéshez, és még a vágólapon van, ide is beszúrom:


[link]


Itt egy pofás oldaltáska, tessék. Évek óta használok hasonlót, ismerőseim között is többen, és egyébként is nyáron főleg rengeteg férfi használ ehhez hasonlókat.


A lopást odafigyeléssel meg tudod akadályozni, ha pedig valahol otthagyod, az a saját butaságod, mást is elhagyhatsz ha nem figyelsz, nem csak a táskát.

2014. máj. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak egész jó férfitáskák is, zsebes, cipzáras, nem könnyű lopni abból sem.Egyáltalán nem furcsa, vagy ciki.Te talán még nem láttál férfit táskával?

De én azért megnéznék egy pasit piros, masnis retiküllel is :D

2014. máj. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én utálom a táskát, és a nadrágon is kicsi a zseb, de megoldottam oldalzsebes nadrágokkal. Tök kényelmesek, praktikusak, szabadok maradnak a kezeim, és nem cipelek semmit, amit ottfelejthetnék akárhol is.
2014. máj. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!