Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Kényelmetlen minden iratom/tár...

Kényelmetlen minden iratom/tárcám/kulcsom a zsebemben hordani. De nem ciki férfi létemre táskában hordani mint a nők? Kiröhögnek érte?

Figyelt kérdés

Ezekbe az újabb farmerokba nagyon szűk zsebet varrnak. És alig fér bele a tárcám, kulcsom, telefonom.

Meg zavar is, hogy tömve van a zsebem!


Nem lenne gáz férfi létemre táskába pakolnom a cuccaim mint a nők?


Mondtam haveromnak, hogy milyen vacak a zsebe a farmeromnak, és táskába fogok pakolni mindjárt mint a lányok!

És azt mondta, az gáz, mert szépen kilopnak majd a buszon a tömegbe!

Meg ha lerakom valahova a táskám, akkor ott felejtem, vagy viszik az egészet!

Azt mondta vegyek bőrkabátot az menő is,és tele pakolhatom a belső zsebekkel, kényelmes! Ja, nyáron tuti bőrkabátot fogok hordani! ;)


De nem hülyeség ez? Az osztálytársaim a lányok, bent hagyták az asztalon a nyitott táskájukat, benne a telefon, tárca, kulcs, minden, ott csörgött a telefonjuk a nyitott táskában még szüneten voltak, és sose loptak el tőlük semmit! Volt, hogy senki nem volt a teremben!


De nem lenne ciki, hogy mindenhova táskát hordok magammal férfi létemre? Mert nőket látok táskában hordani mindent, de férfiként nem röhögnek ki, ha fizetni kell a boltban, aztán a táskámból kotorom elő a tárcám?

Férfit még nem láttam így hordani a dolgait, mindenkinek a farmerjában vannak a kulcs, cigi, tárca, telefon, én meg a táskámból szedném ki a cuccaim, nem néznének nagyot?

Nem lenne kicsit "meleg a srác" érzése másoknak?


Te nem néznél nagyot, ha meglátnád, hogy valaki férfi létére a táskájában hord mindent?

19/F



2014. máj. 20. 22:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

:D L

áttam táskás férfiakatmár! De azt nem, hogy valaki mindenét a táskájából szedje elé(pénz, telefon, cigi, kulcs)

2014. máj. 21. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!