Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenn a kerdesemhogy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ErenTitan kérdése:

Az lenn a kerdesemhogy szerintetek mit kellene tennem az adott esetben? :van egy nő (31) nagyon szep, kedves, joszivu, inteligens es teljesen bele szerettem, a gond az hogy (16) tul fiatal vagyok hozza szerintem!

Figyelt kérdés
Tovabba:van kapcsolata,de eleg bizonytalan.Erdemes lenne egyaltalan elmondani neki?

2014. máj. 5. 22:21
 1/7 Noydra ***** válasza:
Max megsimiz és kiröhög... vagy inkább biztos.:D
2014. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felesleges
2014. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme.
2014. máj. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bukik a tinikre akkor ne tedd. Majd elmúlik, ez csak fellángolás lehet.

Meg 15 év az még fordított esetben is sok, főleg a te korodban.

29n

2014. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állj nagyon közel hozzá, nézz a szemébe és lassan simítsd meg a p*ciját. Hagyd érni a dolgot, pár nap múlva szét fog tépni
2014. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Linda30 ***** válasza:
sose lehet tudni,de komoly kapcsolatot ne remélj
2014. máj. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2014. máj. 6. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!