Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van egy fiú 13éves vigyázok...

Van egy fiú 13éves vigyázok rá kaját adok neki segítek a leckébe stb többi lent?

Figyelt kérdés
szóval bébiszitter vagyok úgy mond és van nekem egy olyan problémám hogy szerintem ez a kisfiúcska rám mozdult, elsőnek csak kacsingatott utána mutatta hogy mekkor a pénisze csak úgy elővette.. utána enyémre volt kíváncsi én nem mutattam meg neki mondtam hogy tegye el ne melegeskedjen ,mindig bírkozni akar és rá ül a péniszemre már ott tartok hogy oldalba vágom gyengén hogy térjen magához eléggé lányosan viselkedik most volt mikor megkérdezem tőle hogy meleg-e tagadja seggemet tegnap megfogta hogy így fogta meg egy csajnak rendesen markolta de mikor látta hogy megütőm lenditettem a karomat elengedte az a kérdésem ő homoszexuális ? mert én hetero vagyok és nem akarok tőle semmit hogy kérdezzem meg hogy meleg-e? de hogy öszintén válaszoljon?

2014. máj. 24. 02:53
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
45%
felesleges kérdezgetni, aki más farkára kíváncsi és fenékbe ütöget az b..i... (talán kinövi)
2014. máj. 24. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Na persze, hajnalban fantáziálsz?
2014. máj. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Figy nem kell elhinni 20éves vagyok kell a pénz bébisziterkedek ez van csak kiváncsi vagyok rá hogy az vagy nem az
2014. máj. 24. 04:50
 4/21 anonim ***** válasza:
75%

Szólj a szüleinek, hogy kezelhetetlen a gyerek. Nem a te dolgod megnevelni, te csak vigyázol rá. Az ilyent nem kell eltűrnöd.


Meg ne üsd, mert csak bajba kerülhetsz. Keress "normális" gyereket, vagy kérj dupla pénzt :)

2014. máj. 24. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de homo szerintetek? csak azért mert náluk szoktam fürdni mikor ott alszok vigyázni rá és már rám nyitott 1x és nem akarom hogy lássa az izémet ha az csak ha véletlen meglássa az nembaj ha nem homi de ha az akk jobban fogok vigyázni
2014. máj. 24. 06:02
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

Nem a gyors felfogásodért szeretnek mi? :)


A pápa katolikus?


Ennél b uzibb már nem is lehetne.

2014. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Lehet h meleg lesz és csak most kezd érdeklödni a pasik iránt. Valószinû még nagyon gyerekes a felfogása és nem fogta fel h ez nem szokás, h egymásnak mutogassuk a nemi szervünket. Meg ugye ott van a fogdosás...

Szólhatsz a szüleinek h tul bizalmasan viselkedik veled de nem kéne emlitened ezt a matyi mutogatást meg s-ggmarkolást mert tuti leszidnák érte amit lehet meg sem tudna emészteni és a késõbbiekben gondja lehet ebbõl, lelkiismeret furdalása lesz ha fiùkkal csinál ezt azt. Én meleg vagyok de én sem örûlnék neki ha egy 13 éves 'flörtölne' velem ugymond, pláne ha még hetero is lennék. Esetleg beszélhetnél a fiúval is h ne csináljon idegenekkel ilyeneket mert nem illik fogdosni. valahogy be kéne adagolni neki h csak akkor mutassa meg a farkát ha azt a másik is szeretné és nyomatékositva legyen az h te ezt nem szeretnéd! Az meg h megmutatta a s-ggeden h fogta meg egy csajnak nyilván csak azért volt h megfoghassa a tiédet. ne hibáztasd érte biztos tulteng benne a hormon :D szerintem az lenne a legjobb megoldás ha vmi oknál fogva felhagynál a bébiszitteléssel. pl h nincs már idegzeted a kiscsávókhoz vagy vmi. Pl nekem sincs kedvem mindig 13-14 évesekkel foglalkozni. Ha esetleg dumálnál errôl irj rám nyugodtan, nyugi én nem szeretek birkózni :'D

20F

2014. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Hát valószínűleg az értelmi képességeid miatt kell még 20 évesen is babysitterkedésből megélned... És ha te heteró vagy, akkor én meg Leila hercegnő. Hacsak nem kamu a kérdés.
2014. máj. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szia Leila hercegnő ! képzeld el nem fán teremnek az állások! és igen 20 vagyok nem tudom mit kell bele szólni olyan dologba amihez nem értesz.
2014. máj. 24. 08:24
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
igen, valószínűleg meleg, de legalábbis érdeklődik a fiúk iránt, ami nem baj, attól még lehetne jólnevelt. a baj az, hogy sokat megenged magának. szerintem mondd meg neki, hogy szólni fogsz a szüleinek, és ha nem hagyja abba, akkor mondd meg nekik, hogy zavar a viselkedése. ha tényleg annyira zavar.
2014. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!