Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most komolyan kinézetre kell...

Most komolyan kinézetre kell ítélni? Attól, hogy valaki rocker, már nem lehet kedves?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek az ilyen vastag aranyláncok swag felirattal, nem járok plázacicás ruhákba, nem visongok minden szünetben az aulában minden második fiútól, és nem büszkélkedek azzal, hogy "na, ez a srác is megvolt". Rockot hallgatok kiskorom óta, az öltözködésemnek is van némi "rockeres beütése", főleg a bandás pólóim miatt. Az osztályomban a fent leírt lányokból jó pár van, akik nem is akarnak megismerni. Év elején rám mondták, hogy "különc vagyok", és azóta nem is engedtek belőle. Ők kibeszélik a másikat a hátuk mögött, áskálódnak ellenük, de szemtől szembe jópofiznak egymásnak. Én a légynek se tudnék ártani, környezet- és állatvédő vagyok, szeretek segíteni (amennyiben hagyják), évek óta járok közmunkázni árvaházba, szemetet szedni, stb. Szerintük viszont én vagyok a rossz. Mert más a stílusom, mint az övéké? Az osztályból nincs is sok barátom (az egyik legjobb barátnőm mondjuk innen van), inkább a felsőbb évesekkel barátkozom. Csak én kerültem ilyen társaságba vagy ez... átlagos? 15/L

2014. máj. 25. 19:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki ítélkezik külsőre, az meg más ,hogy valaki képes tovább lépni és nem pedig egy felszínes p*csa , ők ezek szerint nem olyanok de nem is veszítesz velük semmit max ,hogy a barátnőidnek hiszed őket aztán meg kibeszélnek.

Ne akarj mindenkinek megfelelni mert azzal csak magadnak ártasz ,foglalkozz azokkal akik a barátaid .

A stílust , rockeredést pedig neved túl komolyan csak annyira amedig még szórakoztatt, te te vagy nem pedig egy rocker csaj

2014. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Egy kicsit ismerős a helyzet,annyiban hasonlítunk,hogy engem is különcöznek,de csak mert nem olyan vagyok mint ők. Aki más,az már különc,sok helyen így megy ez ma,és eléggé kinézik.Aki megítél külsőről,az nem is érdemli meg,hogy a barátja légy.Én úgy vagyok vele,hogy hagyom őket,és inkább barátkozok másokkal,akik normálisak,mint én. Mert szerintem az a normális,ha van stílusa,nem azt a trendet követi őrülten,akkor is,ha nem tetszik neki.(Manapság viszont az a normális ha a trendet követed). De legalább felvállalod,hogy mit szeretsz.Ha ez nekik nem tetszik,ő bajuk. Amúgy én is szeretem a rockot és furán néznek rám miatta,hogy milyen "depis" zenéket hallgatok,de engem nem igazán zavar. Amúgy a lényeg az,hogy a felsőbb évesek közül legalább van barátod,így nem lehetsz rossz arc. :)
2014. máj. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
20%
Fúj! Rocker vagy? Menj innen!!!
2014. máj. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom néhányan miért vannak felháborodva.

Aki eltér az átlagtól, azt jogosan lehet különcnek nevezni. Elvégre ezt jelenti a különc szó. Ha mindenki azzal dicsekszik, hogy ő megvolt mindenkinek, Te pedig nem, akkor is különc vagy.

Az én szívemhez a punk áll a legközelebb, (nagyjából) egyetértek az eszméjével, a dalszövegekkel. Az öltözködésemről viszont egyáltalán nem mondanád ezt meg. Van annyi eszem, hogy ne vegyem fel a külső stílusjegyeket, mert azzal csak magamnak okoznék problémát.

2014. máj. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem vagy különc, csak normálisabb vagy egyeseknél. Ne hagyd, hogy a társadalom rád erőltesse a szennyet. Érezd csak jól magad úgy, ahogy vagy. Engem nem a stílusom miatt közösítettek ki, hanem az eltérő gondolkodásom miatt, de akármennyi bajt hoz ez magával, mégis büszkén vállalom önmagam és a sok rossztól csak megerősödik az ember lelke:)
2014. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Ne foglalkozz azokkal akik azt mondjàk hogy különc vagy. A mai vilàgban szerintem az a jó ha különc vagy,nem csak mèsz èsz nèlkül a többiek utàn mint egy birka.Egyèbként is ha vannak ellenségeid/gyûlölõid stb. valamit jól csinàlsz :)


Üdv egy rocker!

2014. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
70%
15 vagyok és rajongok az extrém zenéért. Van egy nagyon szűk baráti köröm, de amúgy senkinek sincs baja velem, csak a stílusommal. Mondják, hogy ,,Ez az üvöltözés és gitártépés nem zene!" erre én lehordom azt, amit ők szeretnek és röhögünk egyet... szerintem vagy túldramatizálod a helyzetet, vagy tényleg egyszerűen ilyen társaságba kerültél. A rockba ráadásul nem is lehet úgy belekötni, mint a gore grindbe, vagy a death metalba. :)
2014. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Érdekes a mi sulinkba még a nyaktól lebénult tolószékes srácnak sőt a legkeményebb punknak is vannak barátai mindenféle körökből.

Ezzel azt akarom mondani, hogy itt benned is van előítélet, úgy látszik te sem tudod elfogadni, hogy ők különbek tőled. Mintha kissé le is néznéd őket.. Aztán csodálkozol, hogy ők is lenéznek téged?

Ja az előítéleteskedést köszönd társaidnak akik a rock stílust képviselik és mellé tahók mert miattuk lett így beskatulyázva ez a stílus..

Én is voltam rocker akkor még azt hittem ez a stílus életem értelme, de aztán változtam mostmár kb mindent meghallgatok, előszeretettel hallgatok azóta reggae-t rappet, sőt electro-t vagy dubstep-et is, és szörnyülködve nézem azokat az egyedeket akik csakis és kizárólag rockot hallgatnak, és az összes többi sz.ar szerintük, de csak attól a perctől vagyok ellenséges velük amikortól ők is azok velem...

Szóval itt nem csak bennük van hiba szerintem...

2014. jún. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Ne akarj megfelelni nekik, nem éri meg. Keress olyan társaságot, ami úgy kedvel, ahogy vagy, és foglalkozz velük :)
2014. jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Együttérzek veled.

Velem is ugyan ez van (csak fiúban). Azért piszkálnak engem mert nem zselézem fel a hajam stb. Tuti 1-2 év mulva az lesz a ciki ha páwa valaki.

2014. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!