Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most komolyan kinézetre kell...

Most komolyan kinézetre kell ítélni? Attól, hogy valaki rocker, már nem lehet kedves?

Figyelt kérdés
Nem tetszenek az ilyen vastag aranyláncok swag felirattal, nem járok plázacicás ruhákba, nem visongok minden szünetben az aulában minden második fiútól, és nem büszkélkedek azzal, hogy "na, ez a srác is megvolt". Rockot hallgatok kiskorom óta, az öltözködésemnek is van némi "rockeres beütése", főleg a bandás pólóim miatt. Az osztályomban a fent leírt lányokból jó pár van, akik nem is akarnak megismerni. Év elején rám mondták, hogy "különc vagyok", és azóta nem is engedtek belőle. Ők kibeszélik a másikat a hátuk mögött, áskálódnak ellenük, de szemtől szembe jópofiznak egymásnak. Én a légynek se tudnék ártani, környezet- és állatvédő vagyok, szeretek segíteni (amennyiben hagyják), évek óta járok közmunkázni árvaházba, szemetet szedni, stb. Szerintük viszont én vagyok a rossz. Mert más a stílusom, mint az övéké? Az osztályból nincs is sok barátom (az egyik legjobb barátnőm mondjuk innen van), inkább a felsőbb évesekkel barátkozom. Csak én kerültem ilyen társaságba vagy ez... átlagos? 15/L

2014. máj. 25. 19:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

A mai vilag csak a kulso alapjan itel sajnos. Altalaban az ilyen "swagyolo" emberek a legtaplobbak es lenezobbek! En is ilyen tarsasagba voltam eddig, mig vegul kb. 2-3 baratom maradt a stilusom miatt:/ De ha valaki elitel a kulsod es zenei izlesed miatt, az nem a baratod. Nem ertem miert lennenek a rockerek/punkok/emo-k taplok. Eddig ense beszeltem rockerekel(pedig annak vallom magam) de tegnap megismertem par rockert es punkot es nagyon kozvetlenek es remdesek:) Nem ugy mint pawa tarsaik. Kulonc vagy, na es?! Elfognak itelni, mert nem a divatot koveted..De mar sajnos jon be a divatba a bandas polo, bordzseki, VIRAGOS BAKANCS( ami undorito) szegecses karkoto stb...Amugy nem minden lany noies, es szerintem egy lany nyugodtan hordhat bo polot, vagy pulcsit, acelbetkot, szakadt ruhat, illetve hallgathat "kemeny" zenet :D Az ilyen lanyok/fiuk, akiket te irtal, szerintem is undoritoak. De ez csak az en felfogasom..mindenestre legy kulonc:D az sose baj, kapni fogsz kritikakat, de jobb mintha tomeggyartmany lennel.

15/L

2014. aug. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!