Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tetszik egy nagyon vallásos...

Tetszik egy nagyon vallásos csaj! Csak én nem vagyok olyan beállítottságú mint ő. De azért megpróbálnám! Vagy, hagyjam?

Figyelt kérdés

Első látásra megtetszett főleg mikor elkezdtünk beszélgetni egészen addig a pillanatig míg megkérdezte,hogy én is tanulmányozom e a bibliát.Ő Jehova tanúja.Ergo,nagyon mélyen benne van.Amivel nekem nincs is bajom addig míg nem vonnak bele engem is.Ma is beszéltünk mivel sétáltunk.Leutaztam csak miatta 80 km-t.De nem bántam meg,kértem,hogy mellőzük a vallást és nem is volt róla szó.Annyi mindenben egyetértünk,hogy ez tovább erősíti a bizalmam felé.A barátaim tisztára hulyének tartanak meg,hogy nem éri meg blabla...

Én 23 éves vagyok volt már nem egy meg nem kettő nővel dolgom de benne még is mást látok.Egyedül élek és a jövő héten is találkozunk mivel eljön hozzám .Elviekben barátként tehát nem randi!Erre külön hangsúlyt fektetett,de látom meg érzem,hogy hazudik mert szerintem ő is többet érezz irántam.Arra azért még se lennék képes,hogy irányítsam,hogy mit tegyen...

Mit mondtok?Lehet,tényleg csak barátok legyünk?


2014. máj. 25. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Házasság előtt nem fog veled lefeküdni. Azonfelül mindenáron meg akar majd győzni, hogy legyél te is Jehovista.

Ne kezd vele kapcsolatot.

2014. máj. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem és köszönöm.Bár ez nem lep meg.De majd rákérdezzek,hogy ő mennyire veszi komolyan.

De lehet mégse kell nekem ez a perpatvar!

2014. máj. 25. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, a jehovisták még idegen embereket is leszólítanak az utcán, hogy megérítsék őket, ismerőssel szemben hatványozottan próbálkoznak.

De ha nincsen annyira benne, akkor egy esélyt megér. Azt jól látod, hogy ezt az elején jó tisztázni.

2014. máj. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TheHologram ***** válasza:
Nagyon fontos,hogy ne hagyd,hogy bevonjon a vallásába. A jehova tanúinak tanításával alapvetően baj van. Ha meg tudod oldani,hogy független maradj ilyen szempontból,akkor csináld. Ezt úgy mondom,hogy én meg katolikus vagyok. Neked kell érezned,hogy működhet e így a dolog,és ezt az ő viselkedéséből tudod majd megállapítani. De biztató,hogy már az elején is jól mentek a dolgok. Szóval hajrá!
2014. máj. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs baj a vallással, de amit a jehovák művelnek, az sok. Menekülj, amíg lehet.
2014. máj. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de a Jehova tanúi egy szekta, szerintem hagyd.
2014. nov. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!