Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy mindenkit...

Miért van az, hogy mindenkit csírának nézek magam körül?

Figyelt kérdés
Lehet az új ismerős az utcán, a munkahelyen új emberek, haveri társaság, mindig azt érzem, hogy ez nem az én világom és sokkal több vagyok mint ők. Pedig nem vagyok előítéletes, mindenkit elfogadok úgy ahogy van de még is tudom azt, hogy ,,lejeb,, vannak. Az sem lehet, hogy nem tudnék beilleszkedni valahová mert aki megismer többnyire azt mondják, hogy ,,ekkora tagot még nem láttak,,! Vagy lehet én gondolom túl a dolgokat?

2014. máj. 31. 00:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
öntelt vagy.már csak azért sem lehetsz több mint akiket lenézel mert többnek gondolod magad és az azt jelenti,hogy sötét vagy és felszínes.
2014. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert magad vagy a csíra!
2014. máj. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert te is egy csíra vagy
2014. máj. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 reptoid ***** válasza:
100%
Ha egy társaságban te vagy a legokosabb, akkor rossz társaságban vagy.
2014. máj. 31. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert öntelt vagy, és ezért te magad vagy a csíra! :D

És, hogy ilyen szót használsz még primitív is vagy!

2014. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos tele van ilyen emberekkel a világ.

Felszínes, nagyképű, öntelt, stbstb.

Nem akarlak bántani, megtették már páran, de lesz majd valami, valaki, aki elég rendesen letöri ezt nálad, mert eddig nem kaptál semmi negatív visszajelzést.

Rendszerint a nők szokták gatyába rázni nagyon helyesen az ilyen emberkék önérzetét...

2014. máj. 31. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:
100%

Mi alapján ítéled meg azt, hogy lejjebb vannak, mint te? Szerinted miben vagy több, mint bárki más? Valóban több vagy, vagy csak többnek szeretnél látszani?

"Nem vagyok előítéletes, de..." = dehogynem. Ha nem lennél az, nem néznél le ismeretlen embereket.

2014. máj. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd a jó oldalát, jó nagyot fogsz koppanni. :D
2014. jún. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit értél el az életben, hogy tudod másokról hogy "lejjebb" vannak mint te? Szerintem semmit, sőt lehetséges hogy sokkal kevesebbet érsz, mint az, akit lenézel.
2014. jún. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!