Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnék változtatni...

Hogyan tudnék változtatni stílusomon, hogy ne legyek nyűg mindenki hátán, ne bosszantsak fel mindenkit akivel beszélek?

Figyelt kérdés

Elég nagy gondok lehetnek a stílusommal, meg alapvetően a társaságommal. Talán túl sok negatív dolgot írok, amit próbálok visszafogni, de nem megy, mert olyan semmirevaló, unalmas, üres életem van, hogy mindig kijön belőlem a bánat, szomorúság. Szerintem aki rámnéz csak már azt látja rajtam, ezért el is fordulnak tőlem az emberek.

Hogyan tudnék a szomorú, üres életem ellenére vidáman beszélni az emberekkel, és hogyan tudnám elérni, hogy nekik meg legyen kedvük velem beszélgetni? Mert mindenkit untat mindig amit beszélek vagy írok.


2014. ápr. 13. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért érzed üresnek az életed, és hány éves vagy?
2014. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 manó1235 ***** válasza:

Pozitív hozzáállás és ha annyira unalmas üres az életed és árad belőled a szomorúság pl: sportolj, de tényleg legyen az akármi.

A mozgás endorfint termel ami más néven boldogság hormon és jobban érzed majd magad + egészséges is :).

2014. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nézz több vígjátékot, mondjuk a Monty Python filmjeit. Az angol humor elég fanyar ahhoz, hogy "búvalbaszott" emberek is jót derülhessenek rajta, meg akár ihletet is meríthetsz belőle hogy a saját sivár léted ironikusabb oldalát meglásd. Ez lehet, hogy személyiség fejlesztő hatással lenne rád nézve, és a kisugárzásod is változna.
2014. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért sivár az életed?

Sportolsz valamit? Van hobbid?

Csinálj olyan dolgokat amit szeretsz, amiben örömödet leled, mert ha csak egész nap otthon ülsz mondjuk a 4 fal között akkor nem csodálom, hogy bedepizel.

De ha végleg nincs semmi jó gondolatod, akkor inkább egyszerűen ne szólalj meg. Volt egy ilyen ismerősöm aki ugyanígy mindent negatívan látott és nem győzte mondani nekünk, hogy miylen tré élete van, semmi jó nincs, mért élünk egyáltalán, aztán csodálkozott, hogy mindenki a szemét forgatja és fejbelőni készül magát, vagy éppen őt. Ennél még az is jobb lenne ha nem beszélne.

De a legjobb, ha boldog dolgokról beszélsz.

2014. ápr. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg ha társaságban vagy, ne azzal legyél elfoglalva, hogy te milyen szerencsétlen vagy, pláne ne mondogasd (ahogy az előttem hozzászólók mondták, ezt nem szeretik az emberek).

Sokat segíthet, ha úgy érzed, hogy nincs saját pozitív mondanivalód, hogy egyszerűen csak érdeklődéssel meghallgatod a többieket. Nem azzal, hogy elfojtasz magadban minden megnyilvánulást, hanem hogy teret adsz másoknak, és a pozitív dolgaidra értékeidre koncentrálsz. Szóval próbálj meghallgatni másokat, és ne kritizálj, irigykedj, hanem szeress, bátoríts, biztass... Így téged is könnyebb lesz elfogadni.

Az emberek általában szeretnek magukról beszélni, de ha folyton csak ugyanazt a lemezt hallják valakitől, az nem csoda, hogy kiakasztó.

Légy türelmes magaddal és másokkal szemben is.

Mindenkinek meg vannak az értékei, csak nem mindenki tudja felfedezni, elhinni. Jó útkeresést, Hajrá! :)

2014. ápr. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!