Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez most komoly? :o

Ez most komoly? :o

Figyelt kérdés
Engem az iskolában az o."menői" lúzernek néznek csak mert szeretek olvasni és rajzolni. Most már tényleg az van,hogy csak a swag a yolo meg egyéb hülye szöveges embereket tartanak jófejnek? Meg az olyan lányok lesznek jók a fiúknak akik agyonsminkelik magukat és akkora push-up-os melltartót hordanak ami fent tart a vízen? Szerintem én nem lúzer vagyok hanem csak normális. 13/L

2014. jún. 1. 01:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Majd kinövik, te pedig maradj ilyen, nem kell törődni velük.
2014. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy ez idővel nem nagyon változik. Én 20 éves vagyok, de úgy érzem, hogy különcnek számítok azzal, hogy szeretek olvasni, filmeket nézni, moziba járni, sétálgatni.
2014. jún. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az a baj, h nem a saját közegetekben vagytok. Próbálj olyan iskolán kívüli foglalkozásokat keresni, ahol hasonló érdeklődési körűek között vagy.
2014. jún. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Az a szomorú, hogy ez idővel nem nagyon változik."


Ez érdeke, én pont az ellenkezőjét akartam írni.

Ennyire másképp látnánk? Érdekes!


Hát nem tudom. Szerintem azért ha valaki kikerül az iskolából, és elkezd a "felnőttek világában" élni, ott azért jóval nagyobb élettere van a hagyományosabb értékrendnek.

És tipikusan az ilyen álomvilágban élő "nagymenők" baromi nagyot szoktak koppanni, mikor körülnéznek, és azt látják, mindenki telibe szarja az aktuálisan kitalált trendiségüket.

2014. jún. 1. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz olvasni, a moly.hu oldalon a helyed. Ott még barátokra is találhatsz.
2014. jún. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim :D
2014. jún. 1. 17:49
 7/8 anonim válasza:
Egyet értek azzal, hogy a közeggel van a hiba. Az én sulimban még a libák is kultúrlények. De ha téged ezért megbélyegeznek, hát ennyit érnek.
2014. jún. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bézbótütővel adjál nekik aztán rajzolj egyet
2014. jún. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!