Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy egy volt "...

Miért van az, hogy egy volt " barátnőmnek " minden összejön? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik már a kérdés, de. Azért mondtam, hogy volt barátnő mert régen mindent elmondtunk egymásnak és normális volt, de most, már konkrétan egy r*banc lett elegem lett belőle, minden nap azt hallgatom tőle, hogy ilyen meg olyan jó dugni a barátjával, és folyton hisztizik ha összevesznek a semmin is, és egy kicsit már unalmas miközben én meg már annak örülnék ha lenne egy normális kapcsolatom, neki minden összejön mindig, döglenek utána a pasik miközben mindenki tudja róla, hogy egy r*ibanc, én meg teljesen normális vagyok, még szűz vagyok és szerintem nem vagyok annyira "csúnya", hogy nekem ne lehessen egy jó kapcsolatom. Ő folyamatosan azon izgul nehogy teherbe essen ( 15 évesen ) csalja a pasiját meg bulizik, hazudik az anyjának meg ilyenek, és nekem soha semmi nem jön össze. Már egy kicsit unalmas, szerintetek mit tegyek ezek ellen? 15/L Ui: teljesen hülyén hangzik ez az egész, és lehet az sugárzik hogy féltékeny vagyok de nem..Akik voltak már ehhez hasonló helyzetben azok lehet megértik.

2014. jún. 1. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
sz4rdle és ne beszélj vele:D a "csalja a barátját bulizik közbe meg minden barátnőjének elmondja hogy milyen jó" a tipikus mai pic5ák viselkedése. Te egy vagy azok közül akik még nem korcsosultak el. Kitartás, előbb utóbb fogsz találni magadnak egy normális embert, abban a 15-16 éves korosztályba mindenki a dugá5ra megy csak, szóval ne aggódj emiatt^^
2014. jún. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig a lényege az a dolognak, hogy neked van egy problémád: nincs barátod és szeretnél. És valamiért ezt átviszed a barátnőre, hogy ő rossz. Pedig amit itt írsz abból, semmi olyan nem jön le, hogy baj lenne a barátnőddel.


Figyel arra, hogy a gondjaid ne tegyenek téged magadat rosszindulatúvá. Ez nem fog segíteni csak még újabbakat szül.


Járd az utadat és lesz ami lesz. Ne legyél beijedve ennyire.

2014. jún. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beijedve, és igen szeretnék egy barátot, de azért amit ő csinál az elég gáz, ha nem csalná a barátját, nem hazudna az anyjának, nem bulizna annyit, akkor egy szót nem szólnék, csak idegesít, hogy van egy normális barátja aki nem csalja, szereti, de ő ezt nem érdekli
2014. jún. 1. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!