Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit mondjak a...

Szerintetek mit mondjak a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm hivott bulizni hogy menjek el vele. Én mondtam hogy most nincs pénzem ő azt mondta ad kölcsön is.De nekem most nincs munkám,szüleim se tudnak semennyit se kölcsön adni és nem szeretek senkinek se tartozni!De én elfogadtam a pénzt mivel azt mondta nem gond majd vissza adom szóvla a pénze nállam van . De nem szeretném azt hogy elmenjek vele elbulizzam és aztán meg hogy az legyen hogy nem tudom miből vissza adni neki a pénzt. A másik meg az hogy jó múltkor ő hivott bulizni akkor én készültem rá lett volna pénzem is de ő lemondta mert a barátjával akart lenni.Na most én se szeretném ezért elhanyagolni az én barátomat.
2014. máj. 30. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyelj egy nagyot, add vissza a pénzt, amíg még megvan, és mondd meg, hogy kihagyod a ma estét, ne haragudjon.
2014. máj. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

első válaszolóval értek egyet add vissza neki

anno én se szerettem ha el akarta hívni bulizni és nem volt pénzem majd aztmondták adnak kölcsön (jó barátom) mondtam hogy ne haragudj nem szeretek tartozni senkinek se és pénzt se szeretek vissza adni szóval inkább ne max ha úgy leszünk majd ha nekem lesz neked meg nem akkor meg én ennyi :)

2014. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!