Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Temetésen napszemüvegben?

Temetésen napszemüvegben?

Figyelt kérdés
Feltehetően meleg, napos időben kell mennünk temetésre. Sajnos csak olyan napszemüvegem van, aminek tükrös a felülete. Illetlenség egy olyanban részt venni?
2014. jún. 5. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem . Sok temetésen láttam napszemüveges embereket, van aki a sírását leplezi vele, van aki a nap ellen veszi fel.
2014. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ. Sokan felveszik hogy a sírást leplezzék, de van aki azért veszi fel mert páwa, nem érdekli az egész, csak ott is menőn akar kinézni.
2014. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
szerintem felveheted, esetleg ha árnyékba sikerül állni leveszed ha napra mész meg felteszed
2014. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Nyugodtan menj napszemuvegben.

Van aki a sirast, vagy a nem-sirast takarja vele, van aki a nap ellen veszi fel, tök mindegy, pont ott es pont akkor pont mindenki le.zarja, hogy kin miert van napszemuveg.

2014. jún. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Temetésen még az FBI ügynökök is leveszik a napszemüveget
2014. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Én az édesapám temetésén feltettem a napszemüvegem. Nem úgy terveztem, csak nálam volt, de nagyon megtörtem ott a temetőben, és zavart, hogy miközben potyognak a könnyeim, az emberek bámulnak. Sok ember volt ott. Így zavaromban feltettem a napszemüveget, árnyékban. És nem érdekelt, ki mit gondolt. Biztos megszóltak érte, de nekem így jobb volt.
2014. jún. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Maradjunk annyiban, temetésen napszemüvegben lenni bunkó dolog. De a pontozásokból látszik, mennyire szimpatikus dolog ez a magyar jónépnek....
2014. jún. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Közben körbeérdeklődtem személyesen is, és a nagy többség szerint nyáron teljesen elfogadható.
2014. jún. 9. 15:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez egy teljesen fekete keretes szemüveg, és tükrös a lencséje. Az belefér?
2014. jún. 10. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!