Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi értelme van az ilyen zenés...

Mi értelme van az ilyen zenés esteknek, koncerteknek? (playback)

Figyelt kérdés

Az olyan zenés estekről beszélek, ahol szinte az egész playbackről megy.

Néztem hasonéókat, pl ez a nagy ami Svájcban van (vagy Németo.?), és pl ez a szám:


https://www.youtube.com/watch?v=R1v8wpScKNI


vagy ez:


https://www.youtube.com/watch?v=DSVE61plROo


És sok ilyet láttam már, itthon is.


Tudom, vannak olyanok, amikben tényleg énekelnek, azokkal semmi gond. De az ilyeneknek, ahol szinte az egész playback-ről megy, sokszor nagyon nyilvánvalóan, mi értelme van? Mert szerintem így a "feeling"-jét is elveszti, mert ez olyan mintha otthon beöltöznék, leülnék egy padra, és benyomnék egy CD-t, és hallgatnám.



Most ha valaki tud énekelni, annak mi szüksége van playbackre?



2014. jún. 5. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Megvan ennek is a maga helye.


A nézők látják az előadókat, a kedvenceiket, akik amúgy nem biztos hogy olyan profik, hogy állandóan cd minőséget tudnának hozni.

Jól érzik magukat, söröznek, valakinek a zene csak mellékes, de akinek az a fő attrakció, az se épp egy hű de nagy zene rajongó... mondjuk aki sramli zenére részegedik, azt köztünk szólva valószínűleg hidegen hagyja, hogy élőt hallgat, vagy cd-ről megy.

Amit élő adásban nem is kell, csak éppen az itt jellemző közönség lehet hogy azt várja el.

Vagy a hangosítás feltételei nem adottak, és csak így tudják megoldani.


Az élő koncert más kategória.

Ezeket az embereket, akik ilyen előadásra mennek el, egyáltalán nem érdekli a feeling.

Akit meg érdekel, az normális koncertre megy.

2014. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg szépen táncol, meg az eredetit - egy-két lehangoló kivétellel - az énekes veszi fel, és láthatják őt élőben meg aranyos is meg jó a show meg a hangulat?
2014. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*+az énekes meg a táncosok, stb kapnak érte zsét, mindenki élménnyel gazdagodik, esetleg vkik barit is szereznek koncerten; plusz ha az énekes alapba tud énekelni, csak carul van, v vmi lelki cucc miatt nem tud már pro-n énekelni olyan cool módon, hát akkoo; meg ha túlerőltette a hanxálait esetleg akko de én am nemtom, de előző vok:D
2014. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!