Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért a r*bancok írnak ki...

Miért a r*bancok írnak ki ilyen idézeteket? Mi értelme?

Figyelt kérdés

Facebookon ha nézem mindig írják az idézeteket, meg egyéb dolgokat hogy "Én sose vagyok jó senkinek" meg "Mindenki csak b*szogat senkinek nem vagyok jó", "Sok r*banc van köztünk de jusson eszedbe hogy vannak köztünk érzők is mint pl én." és stb önsajnáltató idézeteket, és két naponta váltogatják a pasikat meg mindekivel letapiztatják magukat -.-".Egyik osztálytársnőm pl tegnap írta ki az utolsó idézetet, és ő is még hétfőn mutatta hogy ilyen meg olyan jó a pasija, Csütörtökön meg már más pasija volt.Meg csodálkoznak hogy otthagyják őket.Hát persze én is otthagynám ha minden sráccal lefogdostatná magát...Ennek szerintetek mi értelme?


Előre is elnézést ha érthetetlen a leírás, de remélem a lényeget kitudjátok szedni :D



2014. febr. 1. 22:02
 1/9 anonim válasza:
100%

Azt hiszik az idézetektől okosnak látszanak..

Az önsajnálat meg csak ego növelés..

2014. febr. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: szokj le minél hamarabb a r..bancok bámulgatásáról és az utánuk való sóvárgásról, mert csak kikészíted magad idegileg. Keresd a helyes, tanult és tip-top lányokat. Egymásnak sok értékes pillanatot okozhattok :).
2014. febr. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért az ilyen nők posztjait olvasgatod?
2014. febr. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos kénytelen vagyok ,mert fb-n van az osztálycsoport ,ahová mindig kiírják a fontosabb infókat, és ők is a csoportba írnak.Így akarva akaratlanul is megpillantom.Már párszor beszélt az ofő a fejükkel de nem érdekli őket különösebben.
2014. febr. 2. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Idióták mindig is voltak és mindig is lesznek. Teljesen felesleges, hogy az ő hülyeségeik miatt idegesíted magad, mert megváltoztatni úgysem tudod őket.

Amúgy az ilyeneknek a tipikus életpályája: dugnak mindenfelé, mindenkivel, aztán 25 éves korukban 2 gyerekkel egyedülálló nőként kiégett fejjel negatív IQ-val állnak a világban és gondolkodnak, hogy mit rontottak el.

2014. febr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberek el vannak hanyagolva, nem kapnak túl sok szeretetet. A legtöbb ilyen tizenéves lány, akikkel otthon a szülők nem foglalkoznak, a több száz pasival próbálja pótolni a szeretethiányt és megragad minden alkalmat, hogy felhívja magára a figyelmet. Ezt nem tudatosan teszik, egyszerűen csak így érzik magukat biztonságban,még akkor is, ha ez nem túl ésszerű. Tulajdonképpen értelme van a dolgoknak, csak haszna nincs. Javaslom, kapcsold ki a facebook-ot és csinálj mást... Óvd az idegrendszered, mert szükséged lesz még rá a jövőben! :D

És viccet félretéve tényleg csinálj mást. Hidd el, nem vagy egyedül, akiket zavar, de sajnos pár értelmes ember nem tud mit kezdeni egy sereg hülyével... Inkább olvass addig valamit vagy hallgass zenét vagy tanulj vagy nem is tudom. :D Biztos találsz valami más elfoglaltságot...

Az ilyen idiótákkal nem éri meg foglalkozni. ;)

És nem volt érthetetlen a leírás. :D

2014. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ott, csak kúrnám éjjel nappal, hogy járni nem bírna meg faaszundora lenne, és éjjel nappal vérezne a sok qrástól :D
2014. febr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Senki nem akarja bevallani magáról, hogy r...c, még akkor is, ha az. Plusz irigykednek, ha látnak egy-két nem r...cot boldognak, és látják, hogy van, aki mindent megtenne értük... neki meg az jut, ugye, aki van olyan tahó, hogy odamegy lefogdosni a nőt. Mert ő meg engedi.


Amúgy nekem is voltak ilyen ismerőseim... "jaj, az XY olyan mázlista, hogy szereti ez az XY pasi, pedig csúnyább is, mint én, de nem is olyan jó fej... és megláthatná már egy rendes pasi, hogy én nem vagyok r...c, még ha annak is tűnök". Ennél jobb az, amikor kiírják, hogy imádják Istent, mert az mmegbocsát mindent, és úgyis tudja Isten, hogy ő mennyire jó lélek :D.

2017. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ne is mondd :'D Ez mostanában bukkant fel az én körömben csak, de már most herótom van tőle :D
2017. okt. 4. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!