Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek van értelme újra...

Szerintetek van értelme újra tartani a kapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

Van nekem egy nővérem, kiskorunkban sem fértünk meg sokáig egymás mellett az állandó féltékenység, irigység miatt.

Ez oda vissza kölcsönös volt.

Mire felnőtté váltunk mi soha nem tartottuk rendszereségel a kapcsolatot két fele költöztünk.

Volt hogy hetekig hónapokig összejártunk heti szinten találkoztunk.

Volt hogy hónapokig nem is tudtunk a másikról hogy mit csinál merre jár.

Nagyon sokszor vesztünk össze, kaptunk tettünk szemrehányást egymásnak a múltért.

A lényeg hogy hetekkel ezelőtt ismét megkaptam a magamét és azóta nem is beszéltünk.

Ez egy két fotó miatt van ami nálam van és családi fotók , amiket édesapám sem és nővérem sem becsültek meg és konkrétan a macska ürülékből vettem ki a képeket.

És amikor a nővérem megtudta hogy nálam vannak egyből követelte vissza mert hirtelen szüksége lett rá évek után jutott csak eszébe hogy kell neki.

Amikor elküldtem neki postán és elkallódott akkor meg én voltam a hibás és én vagyok az aki tönkreteszi mindenki emlékeit.

Ha tudom hogy ekkora cirkusz lesz belőle inkább a macska ürülékben hagyom és nem tartom meg.

Pár napja kaptam tőle üzenetet közösségi oldalon, fotókat, recept képeket, olyan receptből amit én javasoltam neki és elkészítette és örömmel közölte velem hogy milyen jó lett.

+ fogyott és nagyon büszke rá ezért küldött nekem fotókat magáról, de amikor kértem hogy mutassa nem mutatta amikor még jóban voltunk.

Aztán nem tudom miért de még apámról is küldött fotót, és hozzá írta hogy ugyan mikor lehet engem interneten elérni.

Úgy viselkedik mintha össze sem vesztünk volna mintha nem tett volna nekem szemrehányást , egész életemben én voltam a fekete bárány és ezt akkor éreztette is velem.

Amikor elkezdtünk interneten beszélgetni ő fel sem akart venni ismerősei közé évekkel ezelőtt.

Amikor beszélgettünk ami érdekelte válaszolt ami nem arra nem válaszolt hetekig.

Ilyen még soha nem volt hogy 3-4 üzenetet is küldjön anélkül hogy én ne válaszoltam volna neki, szerintem idegesíti hogy nem kap választ a lefogyott képeire.

Most mit kéne tennem?

Egyrészt muszáj lenne tartani a kapcsolatot mert csak a testvérem na meg ő a kapocs édesapám és köztem.

Szívem szerint én beszélgetnék tovább szívesen mert nem vagyok haragtartó, de az eszem dacol és én eddig mindent elnéztem ő meg semmibe vett.

Havonta van 1 sztoria amit nem tud kinek mesélni és azt elmeséli nekem 3 mondatba aztán hirtelen sietnie kell mert ő dolgozik vagy mert dolga van, persze amikor már én írom az én sztorimat, legközelebb csak annyit látok hogy megnézte de nem válaszolt.

Egyszerűen nem tud mit hozzá szólni.

Ti mit tennétek a helyemben?



2014. márc. 31. 08:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Én meglátogatnám, az interneten nem az igazi kapcsolatot tartani. Olyan amilyen, de csak a nővéred, fogadd el ilyen hebrencsnek és szeresd :)
2014. márc. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!