Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akiknek már megvannak a...

Akiknek már megvannak a haverjai, barátai, azok már nem akarnak újabb kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Mert valaki engem így koptatott le, hogy neki már megvannak a barátai nem kell más.

Vagy csak kifejezetten velem lehet a baja?


2014. jún. 9. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem vagyok annyira nyitott újak felé,viszont elutasítani nem szoktam senkit. Lehet csak pont olyan bunkót fogtál ki :)
2014. jún. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem erről az jut eszembe, hogy az ilyen lista szerint éli az életét, és lista szerint szedi rendbe az emberi kapcsolatait.

Kell neki egy barát, hát keres magának, aki hasonlít arra, amit elképzelt a barátjaként, pár kellene, keres magának, aki beleillik a sémába, satöbbi.

Szóval nem az épp megismert ember személye érdekli, hanem csak arra használ másokat, hogy betömögesse a lyukakat az élete "barátok", "szerelem", "haverok", "ismerősök" nevű üres területein.


Néha van, hogy nincs időm még azokra sem, akikkel baráti kapcsolatom van, alig tudom rendezgetni a kapcsolataimat úgy, hogy senki se legyen elhanyagolva, de ha valaki szimpatikus, attól nem fogok elzárkózni csak ezért.


Vagy egyszerűen csak le akart rázni és azt hitte, így majd kevésbé lesz kínos.

2014. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem gyakran nyílok más felé, mivel eléggé zárkózott vagyok, de ha valaki komolyan barátkozni akar velem, mindig megadom a lehetőséget.
2014. jún. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Miskolcon lakom, itt kb 3 részre oszthatóak az emberek, van a gazdagabb/módosabb réteg akik csak maguk között ismerkednek, ezeket a 15-20on éveseket lehet is látni általában kikkel mutatkoznak.


Vannak ilyen elvontabb rockot kedvelő emberek, akik szintén nem ismerkednek mindenkivel.


Szóval igen előfordul hogy valaki lekoptatja a másikat, mert nem passzolnak.

21F

2014. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam az igazi barátság 7-8 és után kezdődik, addig csak haverság. Nincsenek ellenemre az újak, de mivel jól elvagyok látva a régiekkel, nem erőltetem. Főként arra vagyok allergiás, ha egy csaj be akar tenni a barátzónájába, na azt elhajtom, mint egy leprást...


32F

2014. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7-8 év
2014. jún. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van elég sok barátom, így sem jut mindegyikre elég időm, haverkodni meg nem szeretek. Nem sűrűn barátkozom, de akkor tényleg komolyan. Így itt nem fogok direkt ezzel foglalkozni. 20/F
2014. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!