Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » INTJ személyiségű csajok (már...

INTJ személyiségű csajok (már ha van itt ilyen és mond ez valakinek valamit) nehezen tudtok ismerkedni agy kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés

Jöhet konkrét példa is.

21 F (szintén INTJ)


2014. jan. 10. 22:59
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

*agy=vagy

nem mindegy :D

2014. jan. 10. 23:00
 2/29 anonim válasza:
Inkább barátokat szerezni nehéz. Ismerkedni annyira nem. Inkább ott a gond, hogy kevés ember köt le, kevés az, aki igazán érdekel. Nem is konkrétan arra gondolok, hogy legyen okos, hanem inkább érdekes.
2014. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Tudom mi az és én a nők 0.5% a igenis INTJ :D

Eddig egy igaz szerelmem volt, és ha ismerkedés az elején nagyon nehéz

2014. jan. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy férfiként belekontárkodok, de én is pont 21F INTJ vagyok. Egy lányt ismerek, akiről tudom, hogy INTJ, és amennyire én tudom, neki eddig nem sok szerencséje volt a kapcsolatokat tekintve.
2014. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Engem speciel érdekelnek az emberek de nem úgy ahogy a többieket, semmi együttérzés vagy érzelem, pusztán a személyisége, viselkedése, h mit miért tesz, és ha már ezt tudom akkor jön az unalom és érdektelenné válik számomra.
2014. jan. 10. 23:10
 6/29 A kérdező kommentje:

4-es

Semmi gond, nyugodtan, férfiak is írhatnak de elsődlegesen a lány INTJ-kre lennék kíváncsi. :)

2014. jan. 10. 23:12
 7/29 anonim ***** válasza:

Igen, én is az vagyok, és igaza volt valamelyik előttem szólónak, hogy inkább a barátságkötés, kapcsolatkialakítás, érzelmek komolyan vevése és kifejezése a nehéz, nem annyira az ismerkedés. És nekem is nagyon kevés ember szokott annyira nem unszimpatikus lenni, hogy keressem a társaságát, legtöbbször kell legalább 2-3 találkozás, mélyebb beszélgetés, hogy valakiben jobban megbízzak.

A kérdezővel meg abban értek egyet, hogy nekem sem túl nagy az empátiám, eléggé hideg természetű vagyok, de engem is érdekel mások mit hisznek, gondolnak, éreznek és minden mozdulatra, reakcióra, kimondott szóra keresem a magyarázatot, előzményt, okot. :)

L

2014. jan. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
hmmm igen, belegondolva az ismerkedéssel nincs nagy gond (hiszen 1 INTJ vagyis a lángelmék [és ez nem nárcizmus]) mondhatni h elég okosak és szókincsük is akad csak az ismerkedés után eljön 1 pont, ahonnan, én személy szerint nemigen tudok továbblépni, ez legtöbbször kellemetlen mert látom h a másik fél már elvárná de nekem még sem megy
2014. jan. 11. 00:16
 9/29 anonim válasza:
Én is INTJ vagyok és mindig kevés embert tűrtem meg magam mellett és nagyon utálom, ha vihorásznak vagy baromkodnak körülöttem. Sokan magának valónak és egoistának tartanak. Viszont a kapcsolataimat nagyon komolyan veszem
2014. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
igen, tipikus jellemvonás
2014. jan. 12. 22:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!