Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok sosem voltam az a nagyon nagy társasági lény inkább kicsit hátrébb húzódok mindig egy társaságban és csak pár emberrel beszélek csak. Sokat költöztem és sehol nem sikerült kialakítanom egy normális baráti kört sajnos. Most ebben az évben 2 emberben bíztam meg és alakul egy csajjal a dolgaim ( ez a része elég zűrös ) az egyik barátomnál nemrég jöttem rá hogy annyiszor tett már nekem keresztbe 1 év alatt, hogy az már szánalmas... A másik pedig csak a csajról tud kérdezni ez a lány barátom. Aki a minap közölte velem, hogy nincs életem nem élek meg stb. , de én sosem voltam ilyen átlag gyerek valamiért és ezért konkrétan nincsenek barátaim. Mit kezdjek ezzel most legyek más, azért hogy megfeleljek pár embernek?

Bocsánat, ha érthetetlenül írtam le csak egyszerűen most tele van a fejem és nem tudok fogalmazni normálisan...



2014. jún. 10. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Énis hasonló tulajdonságú vok mint te.Hidd el engem is nagyon zavart,s mostis zavar,de beletörődtem.Emiatt veszítettem el életem szerelmét is,mert nem voltam domás,s menő,s sokat piszkáltak stb.De már belenyugodtam h én ilyen vok s nem tudok változtatni rajta,van 2 igazán jó barátom, s több van akiben nem bízom meg,szal félig barát.Ha gondolod írhatsz rám.
2014. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Voltam én is ilyen helyzetben annó. A szüleim váltak, anyukámnak mindig új barátja volt, iskolából kerültem iskolába. Próbáltam barátkozni, de elég zárkózott voltam. Az a csendben ül a sarokban olvas vagy zenét hallgat tipus és sosem hallja senki a hangját sem. Hl istennek mostanra megváltozott. A lényeg, hogy semmiképp ne ragaszkodj olyan emberekehez, aki nem érdemes rá. Ne hagyd magad kihasználni és kritizálni. szeresd azt amilyen vagy, és nagyon fontos hogy próbálj meg nyitott lenni, kedves és barátságos. Engedd el azokat akik nem becsülnek meg. A legfontosabb pedig, hogy ne másoknak hanem önmagadnak akarj megfelelni. Ha nem tetszik amilyen vagy próbálj változtatni, de nem mások hanem saját magad miatt. Mert te úgy akarod. Nyiss a világra! Meglásd felfigyel majd rád valaki aki rendes. Sok sikert!
2014. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!