Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek hangosabb?

Gress Hogan kérdése:

Hogy legyek hangosabb?

Figyelt kérdés

Az a bajom hogy elég csendes vagyok, és sosem szoktam kiabálni, és nem vagyok "idegbetek vadálat".. De azért az se jó hogy nemtudok** kiabálni (** tudok, de csak erőltetve)

Már próbálkoztam a piával is, de az sem segített...

Nemtudom mit lehetne velem csinálni hogy "felszabadultabb" legyek... Ötletek? vagy Tanács?

Köszönöm :)



#hangos #csendes #hangulat. idegbeteg
2014. jún. 17. 23:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítsd fel a gátakat, amik gátolnak a megnyilvánulásaidnál.
2014. jún. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tölts el egy fél órát a részeg énemmel, garantáltan be fogsz rekedni a végére :D
2014. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. válaszíró: Elmagyaráznád nekem bővebben? Hogy kell? hogy csináljam? :)

Köszönöm

2014. jún. 17. 23:46
 4/7 A kérdező kommentje:
2. válaszíró: Hol találkozzunk? LoL
2014. jún. 17. 23:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Neked hol lenne alkalmas? :D
2014. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, miért nem vagy képes másokat lekiabálni. Ez a mondat picit rávezet talán.
2014. jún. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, egyszerűen megszólalnom is nehéz mások előtt. Nem szeretnék ünneprontó lenni, de szerintem te ilyen vagy, és ezen nem sokat tudsz változtatni. Én már próbáltam, de nem sikerült, csak bizonyos emberek előtt.
2014. jún. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!