Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Pasik! Amikor az utcán az...

Pasik! Amikor az utcán az alábbiakat csináljátok egy lány láttán, miért teszitek?

Figyelt kérdés
Gyakran fütyülnek utánam, megjegyzést tesznek, dudálnak, vagy megbámulnak. Többen mondták már nekem, hogy "büszkén" járok, vagy épp azt, hogy rázom a seggem. Nem direkt csinálom, egyszerűen ilyen a járásom. :D A másik az arckifejezésem. Elvileg elég csúnyán tudok nézni. :D Én abszolút nem vagyok magammal megelégedve, de tényleg gyakran szólítanak le akár idősebb férfiak is. Szóval, mi lehet az oka? Tényleg tetszem nekik, vagy röhögnek rajtam? :D
2014. jún. 24. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Attól függ.

Okos, komoly és értelmes emberek nem füttyögnek így nőkre. Ha ezt teszik, akkor valami nagyon nem stimmel rajtad és tényleg röhejes, ezért ugratnak.

Ha viszont kevésbé IQ-s emberek, pl útépítők, kőművesek, stb füttyögnek, akkor azoknak bezony tetszel! Igaz nekik minden második nő tetszik. De ha még fenn is hordod az orrát, akkor nem hagynak szó nélkül...

2014. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Éppen az annak a jele, hogy tetszel nekik. Örülj neki. Ne okold magad, hogy valami problémád van. Az úgy jó, ahogy és amilyen vagy.
2014. jún. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Nem szoktam fütyülni, mert nem tudok. Nem dudálok, mert nincs nálam duda. Bámulok, mert mindent a szemnek.
2014. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Èrtelmes ember nem fog idiótán füttyögni azután, aki tényleg tetszik neki. Utánam is szoktak füttyögni, de nekem rohadtul nem jön be, eszembe se jutna megfordulni, hogy na vajon melyik volt az, mert gyanítom, hogy valami gyökér neveletlen b unkó, azok meg nem érdekelnek.
2014. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Ne vegyél mindent magadra. Szerintem ez csak a városi környezet. Az emberek fütyülnek a kutyáiknak, hogy jöjjenek vissza. Az öregek folyton megjegyzéseket tesznek mindenre. A türelmetlen autósok dudálnak. A legtöbb ember meg csak bámul ki a fejéből.
2014. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem is a fütyülés a jellemző, hanem inkább az, hogy kamionosok dudálnak, és tuti, hogy nekem, mert senki más nincs az utcán, vagy csak random autósok. A másik meg hogy rám köszönnek, leszólítanak, vagy a haverjuknak mondanak rólam vmit. Vagy a buszmegállóban reggelente minden második férfi odabámul. Ilyesmik.:D És nem tudom, minek vegyem, mert nem vagyok elégedett magammal... Mindenkinek köszönöm a válaszát, és szívesen várok továbbiakat is.:D Egyébként pedig én sem szoktam figyelembe venni ezeket, inkább levegőnek nézem az urakat, hacsak nem vmi jó pasi.:D
2014. jún. 24. 22:05
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
A kamionosok az út széli prostiknak szoktak dudálni, vagy annak, akit annak hisznek a ruházata alapján...
2014. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
60%
Én nem szoktam ilyeneket, de amúgy azért csinálják mert tetszik nekik amit látnak.
2014. jún. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Még jó, hogy pasik véleményét kértem. Bizonyára r*banc vagyok, igen. :D Egyáltalán nem öltözködöm úgy, sőt, takargatom magam. Mindegy, úgy tűnik, mondhatok neked bármit, szerinted abszolút rossz dolog, és bennem van a hiba, és a többi. Vagy csak szimplán téged soha nem nézett meg senki, és ezért savanyú a szőlő... Köszönöm a válaszokat, volt, aki üzenetet is írt, és ezek alapján azt hiszem többé nem fogom magam hibákért csekkolni, csak mert valaki például rám köszön. :D
2014. jún. 25. 10:07
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

"Vagy csak szimplán téged soha nem nézett meg senki, és ezért savanyú a szőlő.."


Ó igen, biztos ez a helyzet, mindenki téged bámul, neked dudál, utánad füttyög, a nők meg irigyek rád, a levegő is megáll ha kilépsz az utcára, a seggedből pedig napfény szivárog... gyere már vissza a földre. Te tényleg bóknak veszed és irigylésreméltónak tartod azt, hogy agyhalott libaként bánnak veled? A füttyögés, beszólás, dudálás, tiszteletlenség és nem bók, ne legyél már ennyire egyszerűcske.

2014. jún. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!