Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, direkt csináljátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, direkt csináljátok, hogy olyan melltartót vesztek fel, ami átlátszik a felsőn?

Figyelt kérdés
PL.:fehér felső+kék melltartó

2014. máj. 22. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ez a szar felső hibája általában. Én pl. utálom, ha átlátszik.
2014. máj. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én is utálom és igyekszem olyan színű melltartót felvenni, ami passzol a felsőm színéhez is. amit a kérdésben írtál az szimplán igénytelenség, vagy nincs pénze több melltartóra.
2014. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igénytelenségre és ízlésficamra vall az ilyesmi, én mindig olyan színű melltartót hordok amilyen színű felső van rajtam, ez alap. :)
2014. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kiderült,hogy én valszeg csak kivételeket ismerek,akik így öltöznek.

Ha van még vmi hozzáfűznivaló,szívesen fogadom :)

2014. máj. 22. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig ügyelek arra, hogy ne látszódjon át a melltartó, ez szerintem igénytelenség.
2014. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fehér felsőn (főleg selyem blúzon) még a fehér melltartó is átlátszik, egyszerűen azért, mert túl vékony az anyag. Most egy vizsgára nyáron mit vegyen fel az ember? Amúgy persze, nem szép, de ebben az egy esetben nekem is átlátszik.
2014. máj. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!