Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés

Tegnap ismerkedtem egy lánnyal,az elején én voltam számára a leghelyesebb fiu, utána rájött hogy b@rom vagyok ,na ekkor már nem is voltam helyes számára.

Sok ilyen eset volt már...



2014. febr. 8. 19:20
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Akkor ne nyisd ki a szad :)
2014. febr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
52%
Hát ne légy barom!
2014. febr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 SullaFelix89 ***** válasza:

Ismeretlenül helyesnek gondolnak aztán megismernek és rájönnek, hogy barom vagy.


Szar ügy legyél jobb színész......

2014. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De hát ez mit befolyásol a szépségen?
2014. febr. 8. 19:24
 6/29 anonim ***** válasza:
68%
Melyik óvodába jártok? :D
2014. febr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok a lány 20:)
2014. febr. 8. 19:28
 8/29 anonim ***** válasza:
Pszichológiailag bizonyított tény, hogy a nők nagy része azokat a férfiakat látja vonzónak, akik mg tudják nevettetni őket, tudják őket szórakoztatni. Benne van Barbara és Alan Pease testbeszéd-könyvében is.
2014. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Mit befolyásol a szépségen? A külső szépségen semmit. De a helyesség nem csak a külsőn múlik. Hiába nézel ki jól, hiába vagy helyes, ha egyébként a beszélgetés után már nem vagy vonzó valaki számára.

Tudod, igaz az a mondás, hogy a külső megfog, a belső megtart. Kell valamilyen szinten, hogy a külső is megfogjon, de hiába jó a külső és fog meg, ha a belső nem tart meg.

2014. febr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
szard le,kedvedre válogathatsz,ha külsőre helyes vagy.még mindig jobban jártál,mint én,akinek esélye sincs beszélgetni sem.
2014. febr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!