Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok akiknek nem juthat...

Srácok akiknek nem juthat csinos barátnő és mondjuk egy olyan lánnyal vagytok együtt aki nem vonzó, ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
Próbálok magamra erőltetni olyan kapcsolatokat ahol a lány teljesen zéró vonzalmat kelt bennem, de egyszerűen nem megy, nem vagyok képes vonzódni hozzá, ha nem csinos. Akinek mégis megy, ment hogy csinálja, csinálta?

2014. ápr. 19. 18:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Te barátom, szánalmas vagy.
2014. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
ha igy gondolod akkor ne nevezz a barátodnak, 2. ez egy komolyabb kérdés, hogy tele trollkodd
2014. ápr. 19. 18:37
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik. Kész. Felesleges bővebb választ kapnod.
2014. ápr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg még gyerek vagy, vagy poénból tetted fel a kérdést és valójában nincs olyan felnőtt ember, aki olyan szinten áll, hogy szerinte csak ahhoz lehet vonzódni, azt lehet szeretni, akit általánosságban csinosnak mondanak.
2014. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lassan ideje átnevezni az oldalt gyakorlótrollok.hu -ra
2014. ápr. 19. 18:40
 6/16 A kérdező kommentje:
4-es remélem nem engedtek még ki a gimiből, mert alapvető szövegértés sem megy, "ahol a lány teljesen zéró vonzalmat kelt bennem" felfogod? nem hogy mások mit mondanak, hanem BENNEM azaz nekem tetszik vagy sem... ez így működik mindenkinek van aki tetszik van aki nem tetszik, te vagy totál el vagy szállva vagy valami álomvilágban élsz
2014. ápr. 19. 18:42
 7/16 A kérdező kommentje:
ja és 4es nem is "szeretetről" volt szó vonzalomról, szerelemről, ahol bizony képzeld előfordul hogy a másik fél testével tesznek bizonyos dolgokat az emberi lények...
2014. ápr. 19. 18:45
 8/16 anonim ***** válasza:
Miért kell akkor kapcsolat? Csak a szex miatt, vagy a társadalmi konvenciók kényszerítenek rá?
2014. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
hát valamilyen fura oknál fogva vágyom rá, mint az emberek 99%a
2014. ápr. 19. 18:47
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én úgy tűnik, hogy az 1%-ba tartozom, mert nekem maga a kapcsolat léte, mint üres fogalom semmit nem jelent, csak ha van hozzá egy bizonyos különleges személy :)

Ennek a személynek a léte az előfeltétele annak, hogy kapcsolatot akarjak, nem csak úgy lóg a levegőben :D Fura hogy ezzel mások nem így vannak.

2014. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!