Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tippek középiskolai gólyáknak?

Tippek középiskolai gólyáknak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy most kezdem az első évet középiskolában. Senki nemm jön velem általánosból, csak egy haverom van az is másodikos, tippek hogyan kezdjek beilleszkedni?
2014. júl. 5. 21:03
 1/7 A kérdező kommentje:
És ahogy azt mindenki tudja, a mai fiatalság nem olyyan mint régen...
2014. júl. 5. 21:05
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
mi érdekelne konkrétabban talán tudok segíteni? fiú vagy lány vagy? milyen szakra mész?
2014. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Fiú, turisztika.
2014. júl. 5. 21:19
 4/7 anonim válasza:
90%
Add önmagad. Legyél humoros azt bírják általába.
2014. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

A gólyatábor nagyon fontos! Nagyon készülj rá :

-Próbálj a legjobban kinézni.

-Légy flegma és titokzatos.

-Vigyél piát,cigit, energia italt, kávét!


Ha nem lesz gólyatábor akkor az első nap a legfontosabb!

- Az évnyitón legyél nagyon fáradt legalábbis játszd el, legyen nálad kávé ha lehet akkor "starbucks" de ha nem szereted a kávét akkor energiaital (mond azt hogy tegnap egy oriási buliban voltál és alig aludtál).

- Légy csini de stilusos vagyis : ( ha lány vagy : magassarkú, fekete ceruzaszoknya, nagyon feszülős ing amiben látszik az alakod, hatalmas nyaklánc de nem giccses, hozzá illő fülbevaló, szép smink, Ha fiú vagy akkor fekete "feszülős" gatya, fehér vékony anyagú ing( amiben látszanak az izmaid) ami feszül rajtad (élre vasalva), fontos hogy ne legyen nagyon begombolva,nyakkendőt felejtsd el vagy ha nagyon szeretnél akkor csak nagyon gizda mintásat, a hajad legyen oldalra fésülve )

- az évnyitó alatt folyton nyomkodd ( ha gagyi akkor is mond hogy elhagytad a tök jó telod egy buliban és a szüleid nem vesznek)


Egyéb tanácsok :

- 1 nap : ha elkésel nem para az azt jelenti hogy laza vagy.

- ha fiu vagy akkor kérdezd meg a legszebb lányt az osztálybol hogy ül-e melletted.

- ha nem állsz jól anyagilag akkor válalj diákmunkát nyáron.

- Bulizz végig nyáron.

- Ha eddig nem voltál valami menő arc akkor javaslom hogy töröld magad fb-n és csak a suli elkezdése után csinálj ujjat.

- a suli elkezdése után csinálj egy nagy bulit ahova meghívod a legjobb arcokat.

- edz nyáron ha nincs jó alakod, 3 hónap alatt úgyis tökéletes alakot tudtsz csinálni.

- Ha fiu vagy akkor felejtsd el a rövid hajat! a lányok nem szeretik.

- olvasgass király beszólásokat, legyél nagydumás, fikázd a nyomikat.

- Az első szabály : Új iskola, Új élet!

- A Második szabály : Farkas törvények uralkodnak.

Ha van még kérdésed írj privátban.

Én ezeket a "szabályokat alkalmazva az osztály egyik legkirályabb arca lettem.

Sok sikert :D

15/L

2014. júl. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

Legyél kedves, jó fej, ne nézz le senkit elsőre, barátkozz mindenkivel, vigyél piát, cigit, ha élsz velük, próbáld önmagad adni.


Öltözz jól, legyél ápolt, ne szakadt cuccokban menj, de azt ne mondja meg neked senki, mit vegyél fel. Ha nem tetszenek a feszülős csőbzinadrágok, ne hordj olyanokat.


Nagyon fontos, hogy ne legyél flegma, akármit is hordott össze az előző válaszoló. 1 gyerek van az osztályomba, akit kiutáltunk, őt is azért, mert "flegma és titokzatos" akart lenni. Attól hogy úgy viselkedsz mint egy elkényeztetett, kényes, bunkó seggdugasz, nem leszel menő.


Ne is próbálj menő lenni. Szerezz barátokat, érezd jól magad, ez a lényeg.

2014. júl. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%

Életemben nem röhögtem még annyit egy kommenten, mint az #5-én:"DD Ez most szarkazmus? Remélem.


Szóóóóval.:DD Én most éltem át a gólyaévem B| és a legfőbb szabály: add önmagad. A klisék azért klisék, mert azok a legigazabbak.:)

Legyél kedves, megértő, ne legyenek senkiről előítéleteid, mert 9. végére már tuti másokkal fogsz lógni, mint akikkel először megismerkedsz. Ne legyen nagy szád, szerintem az kifejezetten taszító, néha egy-egy poént lökj be (ha nem megy, akkor inkább ne:D). Év közben úgyis megismeritek egymást, és elfoglalod a helyed az osztályban.:)

Ne akarj görcsösen menő lenni, jön az, ha jönnie kell. Ha pedig jön, akkor figyelj arra, hogy ne veszítsd el magad, és ne nézd le a másikat csak azért, mert ő nem olyan, mint te. Lehet ilyen lapokkal játszani, de az nem lesz igazán jó közösség - mert az osztály viszonya nagyban függ a "fő embertől", hogy ő milyen. Érd el, hogy tiszteljenek, segíts az osztályügyekben, de ne nyalj senkinek, húzd meg a határokat.

És hidd el, nem lesz olyan kemény, mint amilyennek most hiszed.:) Önmagad, és kész.


Sok sikert!^^

2014. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!