Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy 13 éves lány vagyok és...

Én egy 13 éves lány vagyok és 65 kg! Szeretnék lefogyni de akárhogy próbálkozom, egyszerüen nem megy! Táncolni járok (modern tánc)! Tudna vlki ajánlani vlmit ami bevállt vlkinek és jó módszer? Igy vagyok már 3 éve! Szeretnék változtatni!

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 19:22
 1/6 anonim válasza:

A probléma forrásától függően két út áll előtted:

Az egyik hogy elmész dokihoz.

A másik pedig, hogy megtanulod kimondani: "Köszönöm, nem kérek."

2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok.Naponta 5-szor eszek es probalok minel egeszsegesebben etkezni es kissebb adagokat.Reggelire natur muzlit eszek tejjel.Tizoraira gyumolcsot\egy kis szendvicset.Ebedre amit anyu foz,de kissebb adagot.Vacsira pedig zoldseget es valami hust.Ezen a heten beiktatom a napi mozgast is.Ha gondolod irj uzenetet es ott meg beszelgethetunk.

14\L

2012. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is megprobaltam a naponta 5x etkezest kevesebb adagban de nalam inakbb 3x napi etkezes es reggel altalab nm eszem semmit delben keveset s estre mar annyiar ehes vagyok hogy tobbet eszek a kelletenel es ezen probalok valtoztatni!
2012. dec. 11. 20:21
 4/6 anonim válasza:

Az a baj, h reggelire nem eszel semmit!

A reggeli a legfontosabb étkezés!

2012. dec. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem bevállt, hanem bevált. Az étrenddel van a baj. Muszáj lenne reggelit enni, mivel egész éjszaka éhezik a szervezeted. Szálkásító étrend: Testtömegkilogrammonként 2-3 gramm fehérje és 2-1 gramm szénhidrát. Fehérje: sovány húsok(csirke, pulyka, hal) túró, tojásfehérje. Szénhidrát: Zab, barna rizs, zöldség, teljes kiőrlésű kenyér. Étkezz gyakran, 5-6-7 étkezés is simán belefér. Vacsorára csak fehérjét egyél. Igyál 2-3 liter vizet.
2012. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megprobalom igy is!
2012. dec. 12. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!