Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni az energiavámp...

Mit lehet tenni az energiavámpírokkal?

Figyelt kérdés
Édesanyám 39 éves és egy gyárban dolgozik, ahol az Ő részlegén főként nők dolgoznak. Mindig olyan fáradt és lehangolódott. Szerintem a munkahelyi viták stb. miatt. Azt mondta, hogy mindig megy a pletyka, a mások alá ásás (velem ezt mindig megbeszéli). Ő ezeket nagyon nem szereti, mert egy jó érzésű asszony. De főleg az verte ki a biztosítékot,hogy van egy anyunál sokkal idősebb nő, aki szerintem "tudatos energiavámpír". Ha anya beér a munkahelyére, akkor az a nő mindig úgy kezdi hetek óta: "Mártikám, olyan rosszul nézel ki..." - (ha álmos, ha rossz a kedve, ha jó (mármint anyunak)). Mondtam anyunak, hogy vágjon vissza, de Ő nem akar bunkó lenni. De, nem csak az a nő, hanem a fiatalabb munkatársak is. A dolgozás helyett a lázongás, a megbotránkozás, a hiszti. Persze anya ezt nem szereti, mert csak dolgozni szeretne a pénzéért. Anyut szeretik a munkatársai ( én ezt biztosan tudom ). Egyszerűen elszívják anyu életkedvét. Ha valakinek van tanácsa kérem segítsen! 15/L.
2014. júl. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy energiavámpírokról van szó, lehet, csak arról van szó, hogy édesanyádat kikészíti ez a folytonos rosszindulat meg negatív légkör, ami körbeveszi, nem?


Ettől függetlenül van valami, amit megpróbálhat. Létre lehet hozni egy ún. védőburkot vagy erőkört, ami megvéd az ilyen hatásoktól meg az energiavámpíroktól. Interneten el tudod olvasni, hogyan kell létrehozni. Van, aki bonyolultabban írja le, van, aki egyszerűbben. Nekem úgy tanította édesanyám, hogy hunyjam le a szemem, és képzeljem el, ahogy a talpam alól elindul valami, és fokozatosan felépül körém, míg a fejem felett össze nem zárul. Mindenkinek ösztönösen jön, mit képzel. Anyukám pl. energiagömböt szokott képzelni, más tüzet vagy téglafalat. Én egy csillogó kristálygömböt szoktam odaképzelni, nekem az jött elő elsőnek.


Keressetek rá, válasszatok egy szimpatikus módszert, vagy akár azt, amit én leírtam, és próbáljátok meg! Ártani nem árthat, az biztos. :)


Remélem, sikerül!

2014. júl. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, lehet, hogy igaza van. Anyu próbálta már ezt. Egy szivárvány gömböt maga köré képzelt, (és közben csomó jó gondolata volt, mint pl. szép vagyok, okos vagyok, vidám vagyok),ez használt 1-2 napig, de nem bírta tovább tartani a burkot.
2014. júl. 9. 10:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A szivárványgömb nagyon sebezhető…. Én azt szoktam elképzelni, hogy egy nagy, vastag falú fémharang borul rám - na ezen keresztül aztán semmi nem hatol át, szinte süketté teszi az embert, nekem nagyon bevált.
2014. júl. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes, majd hátha az.
2014. júl. 11. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!