Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit lehet tenni demotiváltság...

Mit lehet tenni demotiváltság ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen semmi nem érdekel, ha haverok hívnak bulizni nem megyek mert nincs kedvem, ha találkozok új emberrel, elbeszélgetek vele, de általában még a nevét se jegyzem meg.

Hiába van az hogy egy-két lánynál látom a jeleket hogy szimpatikusnak talál, nem teszek semmit. Tegnap is egy lánnyal meló után tök jót beszélgettünk, sétáltunk egy jót hazafelé, de igazából annyira se érdekelt a dolog hogy legalább a nevét megjegyezzem. Pár hete haveromat kórházba kellett vinni, elkísértem meg ott maradtam, de nem azért mert aggódtam vagy valami, hanem csak úgy gondoltam hogy biztos ez a kötelességem. Olyan mintha teljesen halott lennék érzelmileg, semmi nem tud megmozgatni.



2014. jún. 15. 19:14
 1/2 anonim válasza:

:DDD

És amúgy mivel töltöd a szabadidőd? Mi az ami érdekel?

2014. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huh változtass életmódot és kezdj és csak azért is jegyezd meg a lány nevét és tegyél valamit hogy öszejöjjetek. Hidd el ha majd együtt lesztek megváltozik minden.
2014. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!