Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengednétek a lányotok...

Megengednétek a lányotok barátjának (/a fiatok barátnőjének, vag akár csak barátoknak), hogy este 9-1/2 10 körül állítson be hozzátok?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy alhatnak együtt, péntek van, amikor nem mennek másnap iskolába, nem csapnak zajt és nem azért jön, mert így van kedve, hanem mert így tudott, de ilyen időpontban megengednétek?
2012. dec. 5. 20:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Hány éves a lányod?
2012. dec. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Miért ne, ha nem zavarnak? Szegényeknek biztos nem kellemes hogy ilyenkor tudnak találkozni csak, de emiatt kár lenne nem találkozni.
2012. dec. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Ha mondjuk 15-16éves akkor meg, simán.15éves koromtól nem számitott ki milyen időpontban jött hozzám,külön bejáratú lakrészem volt.

Sosem késtem a suliból,kitünő tanuló voltam és 19évesen volt az első kapcsolatom.

2012. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
persze, nem mindegy mikor jön, ha nem zavar?
2012. dec. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
20%
Egyszerűen nem. Nem illik ilyenkor már sehova odaállítani azzal,ohgy most tudtam jönni és itt aludnék. Ha előre meg van beszélve az más.
2012. dec. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%

Én nem néznék csúnyán akkor sem, ha csak úgy beállítana az illető, természetesen megengedném, hogy ott maradjon, de illedelmesebb, ha előre egyeztetnek a lányommal/fiammal, ő pedig szól nekem :)

Nyugodtan aludhatnak együtt egy bizonyos kor után (mondjuk 16).

2012. dec. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Meg. De nálunk soha nem volt divat ilyesmiből problémát csinálni, aki aludni akar, azt hagyni kell aludni, de ennyi. Magam is elég rendszertelen életet élek, gyakran járok haza az éjszaka közepén, de ugyanígy gyakran van olyan is, hogy már fél ötkor kelek reggel, mikor hogy jön ki a lépés. A nap bármelyik órája ugyanúgy alkalmas vendégfogadásra szerintem.


De tudom, hogy ez a hozzáállás nem túl gyakori, szóval ne nagyon vonj le belőle következtetést, "normális" családoknál nem illik ilyenkor megérkezni.

2012. dec. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
"nem azért jön, mert így van kedve, hanem mert így tudott," ebben az esetben nem lenne kifogásom
2012. dec. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ilyenkor már senki nem állítson be hirtelen. Ha előre megbeszélt, az oké. Én nem örülnék neki.
2012. dec. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Milyen érdekes, hogy az a két válaszoló, aki nem örülne ha ilyen későn állítana be hozzájuk valaki, full nulla %-on állnak. Miért kellett őket lepontozni? Isten b@rmai! -.-"


(Jah, jöhet a lepontozás! :)

2012. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!