Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lenne pár kérdésem.1. Egy 16...

Lenne pár kérdésem.1. Egy 16 éves lányt mennyi idő után hívjak el randira a találkozásunktól számítva? 2. Melyik a romantikusabb? a) Ha randira hívom b) Ha elmondom neki;hogy szeretem;és megkérdezem tőle;szeretne kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 19:28
 1/5 anonim válasza:

mióta ismered?

1. csajtól függ

2, ha komolyan tetszik,és tényleg szereted, akkor b, de ha még csak ismerkedtek, akkor elég lesz az a,

2014. febr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Moszuke ***** válasza:

ne mondd el neki mit érzel mert az letámadás és jó eséllyel ha valami szikra kezdődik is benne akkor azt kioltod.

inkább hívd el randira és már az első találkozás után el lehet hívni kb

2014. febr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A lányt még nem ismerem;de látom sokszor;hogy néz...

10.-es vagyok;ő 11.-es.Az baj;ha idősebb?

2014. febr. 20. 19:34
 4/5 anonim válasza:
Nem feltétlenül kell ismerned mielőtt elhívod randira.A randi lényege az ismerkedés.Azt hogy szereted nemond el neki az túl nyomulós.Amúgy hívd el egy sétára ès ha belemegy majdnem nyert ügyed van.A kor szerintem nem számìt.XD:-)
2014. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Az a baj;hogy ő nem ott lakik;mint én...Bejárós.

Szóval nem tudom elhívni pl sétálni :D

2014. febr. 22. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!