Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem ért meg engem a...

Horus magnus est kérdése:

Miért nem ért meg engem a barátnőm?

Figyelt kérdés

A barátnőm kiakadt, amikor megmondtam neki, hogy másik lánnyal voltam, de én nem bánom és szeretném a kapcsolatunkat folytatni, erre ő fogta magát és a fejemhez vágott mindenféle hülyeséget, meg hogy mekkora egy bunkó vagyok..

Szerintetek mi lehet a baja? Komolyan az ember már nem érezheti jól magát, csak vele? Mi vagyok én pap? Remélem idővel majd megérti és akkor rendben leszünk 19/F



2014. júl. 24. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az írásodból leveszem, a megcsalás határát súroltad.(vagy át is hágtad?) Nem is csodálom akkor, hogy kiakadt.

Értem, hogy szeretnél élni is, jól érezni magad, hiszem még csak 19 éves vagy és ez egy normális dolog, hogy erre vágysz.

De gondolj először arra, hogy te mit éreznél ha ő ugyanazokat a dolgokat megtenné amiket te. Mit mondanál neki fordított esetben?

Gondolkodj el azon is, hogy mennyire fontos neked a barátnőd.

Valószínűleg más az értékrendetek, ezért nehezen fogja megérteni.

(Amúgy, az, hogy van egy párod, az messze áll a papok hivatásától.)

2014. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm a válaszod.
2014. júl. 25. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Te megértenéd, ha ő mondaná neked, hogy kipróbált egy másik fiút is, de nem bánja, és szeretné, ha folytatnátok?
2014. júl. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg.
2014. júl. 26. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!