Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem vesznek észre mások, mit...

Nem vesznek észre mások, mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy én vagyok az, akit mindig elfelejtenek meghívni a buliba, akit nem hallanak meg ha szól, akinek nem írnak szülinapján, akit nem keresnek maguktól stb. Már huszonéves vagyok (lány), de egész életemre jellemző volt ez, sosem tudtam beilleszkedni egy közösségbe se, pedig mindig igyekeztem. Lehet valami nagyon irritáló másoknak bennem, de nem tudom mi az. Alapjában egy kedves, mosolygós, figyelmes ember vagyok. Nem tudom miért jutok el odáig állandóan, hogy egyszerűen elfeledkeznek a létezésemről. Egyre magányosabb vagyok, ahogy telnek az évek. Nem találom a helyem az emberek között és így már szinte egyáltalán nem tudok társasági életet élni.

2014. júl. 27. 18:13
 1/3 anonim válasza:
Lehet hogy túlságosan csendes vagy. Esetleg nem hozzád hasonló emberekkel ismerkedsz. Biztos van olyan barátnőd aki megért téged és nem feledkezik el rólad.:)
2014. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
én most úgy döntöttem inni fogok, legalább akkor haveri szinten fog szeretni párszáz ember..
2014. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a bulis réteg..
2014. aug. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!