Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek ez anormális...

Szerintetek ez anormális dolog lenne a stílusban (Otaku stílusban)?

Figyelt kérdés
Azt találtam ki hogy pirosra festem a hajam szerintetek ez a dolog elfogadható a stílusban?!? Meg fognak bámulni az emberek az utcán? :O? ??

2014. aug. 3. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Megbámulni megfognak. A kérdés, hogy mennyire vagy érett ehhez. Ha a saját stílusod, kényelmed a mögé szorul, hogy mit gondolnak rólad az emberek, akkor lehet, hogy még nem kéne.


Hány éves vagy? Szüleid mit szólnának?

2014. aug. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem furcsa lenne... :D Úgy értve csak akkor, ha élénk pirosra festetnéd teljesen. De a te döntésed. ;)


Az Otaku amúgy nem stílus. Szerintem legalábbis. :D Hanem egy megnevés. Otaku vagyok. Ami nálunk azt jelenti, hogy a legnagyobb anime, manga, és ilyen játékoknak vagyunk a fanjaik. Míg Japánban azt jelenti, mint nálunk a kocka. :D Azaz nem éppen egy pozitív jelző ott, de nálunk igen. :)

2014. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
stílus követése = valaki más, mások utánzása
2014. aug. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!