Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek illetlenség?

Szerintetek illetlenség?

Figyelt kérdés

Hogyha jönnek pl vendégek akkor megkérek mindenkit (kedvesen) hogy ne adjanak a kutyának kaját (ebéd közben). Mert ugye arra törekszem, hogy egészségesen etessem. Ha olyan kaja van mint pl hús, zöldségek akkor adok neki persze pár falatot miközben eszem. De ha a szemem láttára adnának neki vmilyen édességet én rosszul lennék. xD Egyszer voltunk vendégségbe, és egy kisgyerekre (6 éves kb)ötödjére szóltam hogy ne adjon a kutyának pogácsát. Mindig ledobta neki de felvettem a kutyát és így ugye nem tudta megenni. Mikor kb hatodjára dobta le akkor fogtam magam és hazajöttem.


Egyébként nem érdekel ha illetlenség, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.


Lehet rossz témába raktam, akkor bocsi.


2014. aug. 7. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Az az illetlenség, hogy amikor vendégek vannak, ott van a kutya is! Amíg esztek, tedd a kutyát máshova.
2014. aug. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd. Ha azt látják a vendégek, hogy te ebéd közben eteted a kutyát, akkor nyilván azt hiszik, a kutya ezt megszokta, és lehet nyugodtan adni neki.

Így inkább azt mondanám, hogy illetlenség a kutyát az asztal közelébe engedni amikor a vendégek esznek.

Vendégségbe meg ne vidd a kutyát. Ugyanis illetlenség más otthonába állatot vinni.

2014. aug. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%

Nem. A te kutyád, nyugodtan közölheted a többiekkel, hogy akarod őt nevelni. ugyanez lesz, ha gyereked lesz, nem értik majd, miért nem akarsz kövér gyereket, mikor az olyan jó. Biztosan, úgy 8 éves korig, amikor meg egy életre nyomivá teszi őt a kövérsége.


Szóval: jelentsd ki egyből, a gyerek persze nem tehet róla, hogy nem érti meg, de a szüleinek szólj, hogy fegyelmezzék a lurkót:)

2014. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell duzzogni, csak vidd el onnan a kutyát.
2014. aug. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem akkor etetem amikor ott vannak a vendégek. Egyébként egy yorki terrierről van szó, nagyon kistestű kutya. Nem zavar senkit, szeretik őt nagyon. :) Amikor meg vendégségben voltunk akkor direkt ők mondták, hogy hozzam nyugodtan mert van kert.
2014. aug. 7. 22:01
 6/11 anonim ***** válasza:
31%
Hát, lehet, hogy hamar elköszönnék valami hirtelen közbejött dologra hivatkozva, ha a cuki kis jorkiegered kinézné a falatot a számból... Az, hogy a lakás nem ól, egyáltalán ne is zavarjon... Tudom, hogy sokan csinálják, de attól még nagy kert és szép, zöld természet kell a kutyának, meg egy nagyon lakájos kis otthon, ahova be nem teszi a lábát senki. Nyugodtabb lesz. Persze az ilyen apró izék nem tudom, hova illenének igazán, talán pont jó helyen vannak azoknál, akik szeretnek egy ágyban aludni velük.
2014. aug. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem állt össze mi a problémád :D
2014. aug. 7. 22:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia,én úgy oldom ezt meg,hogy ha valaki etetni akarja a kutyám miközben eszünk -pl nyársalás -szólok,hogy ne,mert nem akarom,hogy rászokjon,hogy ott bámuljon minden étkezésnél vagy ugráljon bárkire,mert kunyerál.Igaz én ha végzünk oda szoktam neki adni a maradékot,de soha nem akkor,amikor mi eszünk.
2014. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Nem állt össze mi a problémád :D"

Azt ne mondd, hogy naponta fürdeted...

2014. aug. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért? Egyszerűen megmondod, hogy ne etessék a kutyát és kész. Nem kell ebbe többet belelátni.
2014. aug. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!