Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az hogy én senkit...

Miért van az hogy én senkit nem érdeklek a családomon kívül?

Figyelt kérdés
Az iskolában is mindig kigúnyoltak a csendességem, és a bátortalanságom miatt. Nem váltok ki az emberekből szimpátiát. Amikor az iskolában is beszéltem, mindig azt mondták hülyeségeket beszélek. Nem is volt soha egy barátnőm sem az iskolában, mindig ott hagytak más barátnők miatt. Párkapcsolataim is nagyon rövid ideig tartanak. Egyszerűen senkinek se vagyok elég jó. Pedig a külsőmmel semmi baj nincs. Rossz tulajdonságaim hogy nem vagyok harsány, csendes, visszahúzódó vagyok azokkal akiket nem ismerek, nem vagyok vagány. 22/l
2014. aug. 12. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ha jól emlékszem már 4.-jére írod ki :) csak eddig nem ebben a kategóriában láttam...


és a kérdésben ott a válasz is részben...

"Rossz tulajdonságaim hogy nem vagyok harsány, csendes, visszahúzódó vagyok azokkal akiket nem ismerek, nem vagyok vagány"

a környezetedben senki nem tudja milyen értékei lehetnek egy csendes lánynak...azt elmondod miért vagy ennyire csendes visszahúzódó? akár itt akár privátban ha nem publikus a dolog...ha ugyanaz a kérdező vagy, egyszer írtam neked, de nem válaszoltál...ha erre sem reagálsz akkor innentől nem érdekel a kérdés, mert vagy kamu vagy téged nem érdekel a dolog csak sajnáltatod magadat :) pedig sok segítséget kaphatsz itt az ember ha tényleg akar :) én is sokat kaptam :)


21F

2014. aug. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%

Mert téged sem érdekel senki.

Ismerkedj, beszélgess, érdeklődj. Ha valakinek nem vagy szimpi, ne erőltesd, szállj a következő virágra.

Másik gondolatom valamilyen közösség keresése, ahová szívesen csatlakoznál. pl. színjátszókör, túracsoport, kórus

2014. aug. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert rágörcsölsz, és kapaszkodnál 1-1 'barátba'. Hasonló tulajdonságaim vannak, van 3 barátnőm/barátom akikért tűzbe mennék, ők is értem, és egy maroknyi haverom, na meg több, mint 6 éve párkapcsolatom. Egyszerűen csak nem kell görcsösen keresni. Sz@rjál rá, hogy mit gondolnak mások. Ne próbálj megfelelni senkinek. Add magad. Akinek jó vagy így megtalál, akinek meg nem az jobb is ha távol marad. Ha úgy érzed, hogy mindenképp most kell valaki aki őszinte hozzád, szerezz be egy kutyát valamelyik gyepiről (már ha szereted a kutyákat). Ezt nem piszkálódásnak szánom, a napi séta/séták alkalmával simán be tudsz gyűjteni 1-2 embert akikkel beszélgetni tudsz, fejlődik az idegenekkel valókommunikációs készséged, és nem utolsó sorban teljesen ki is kapcsol, nem érsz rá 'hüly.ségeken' gondolkodni. Bármi egyéb kérdésed van priviben szívesen válaszolok. 24/l
2014. aug. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1. Mi az, hogy senkinek sem vagy elég jó? Ez elszomorító dolog... Tudom, milyen amikor csendesnek tartanak, esetleg kigúnyolnak. Nem kell megváltoznod 360 fokosan, csak mtass az emberek felé olyat, amit még nem láttak tőled.

2. Legyél társaságban, beszélgess, ismerkedj.

3. Mosolyogj! De ne úgy, mint egy tejbe tök...

2014. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is így vagyok.. velem barátkozol? :/ hol laksz?
2014. aug. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Én is így vagyok, de ez nekem nagyon jó. Elég a saját problémám, nincs kedvem másét is hallgatni.
2014. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
örülj neki, hogy a családod érdekled... keress hasonló érdeklődésű embereket, és velük barátkozz, ne a "harsányakkal". ha pl. kedveled a művészeteket, festészetet satöbbit, akkor ismerkedj valami olyan helyen, netes csoportban, ahol szintén kedvelik ezt.
2014. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!