Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy bár érdekle...

Miért van az, hogy bár érdeklek valakit, de mégsem keresi mindig a társaságom?

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú lesz!Van egy nagyon közeli,jó barátom,én lány vagyok,ő fiú.Chaten szoktunk beszélgetni leginkább,mert találkozni ritkán tudunk.Általában minden nap beszélgetünk,de mostanában van olyan,hogy több nap is eltelik,mire keres.Én sokszor írtam már rá,de néha úgy éreztem,hogy nincs kedve annyira beszélgetni,így úgy döntöttem,nem fogom keresni,és megvárom,míg ő ír.Csak ez a várakozás őrjítő tud lenni,mert nekem nagyon fontos ez az ember,és szeretek vele beszélgetni,és pedig ő is azt mondja mindig,hogy én is fontos vagyok neki.De mégsem beszélget velem mostanában annyit.Régebben mindent elmondott,hogy mit csinált aznap,stb.,de mostanában nem annyira bőbeszédű már.Velem van a baj?Ha felhozom ezt nála,azt mondja,hogy nincs semmi baja,meg hogy fontos vagyok neki,de akkor gyakrabban keresne,nem?Meg mesélne magáról,hogy mi történik vele.De ha kérdezem is,annyit mond,hogy semmi.Így hogy beszélgessek vele?Adjatok tanácsot légyszi!Köszi mindenkinek!
2014. aug. 8. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy neki annyira fontos. Nekem is van ilyen partnerem, de mi minden nap beszélünk, ha ő nem ír rám, akkor én őrá.
2014. aug. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Talán sok vagy neki. Gyakran ráírsz, faggatod, és talán nincs beszélgetős kedvében, vagy nem szereti, ha faggatják.

Hagyd egy kicsit békén, azt tanácsolnám.

Ha fontos vagy neki, keresni fog. Ha nem, akkor pedig felesleges bombázni a levelekkel.

2014. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!