Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fogadjam el hogy a családomon...

Fogadjam el hogy a családomon kívül senki se tud megszeretni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem lehet kierőszakolni más szeretetét, de én nem csinálok ilyet. Viszont rosszul esik és bánt hogy a családomon kívül senki sem szeret. Akárhány pasival ismerkedtem, egyik sem szeretett meg, szerintem nem is kedveltek soha. Hiába vagyok kedves, aranyos. Külsőre átlagosnak mondanám magamat, nem vagyok kövér. Van egy "barátnőm" elvileg, de szerintem ő se szeret engem. Hiába találkozunk, tanácsokat ad nekem, beszélünk, még sem érzem hogy egy kicsit is kedvelne.
2014. aug. 1. 12:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A családomon kívül senkiben sem bíztam még meg. Rossz tulajdonságom hogy túlságosan naiva, buta vagyok aki sok mindennek bedől. Utálom magamat.
2014. aug. 1. 12:07
 2/15 anonim ***** válasza:
Gyanús, hogy te vagy az, akivel már privátban is beszéltem. Csak úgy érdeklődésből megkérdezem, minek kéne történnie ahhoz, hogy úgy érezd, szeret a barátnőd, vagy bárki más? Mi kéne ahhoz, hogy biztos legyél benne?
2014. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én most írtam ki először ezt a kérdést. De kérdésedre válaszolva nem tudom.
2014. aug. 1. 12:13
 4/15 anonim ***** válasza:
ha a család szeret az nem kevés. Akkor más is fog tudni, nem kell izgulni
2014. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát még sem érzem úgy. A család pedig általában önzetlenül szeret, míg idegenek nem.
2014. aug. 1. 12:18
 6/15 A kérdező kommentje:
A család önzetlenül szeret úgy ahogy vagyok, mert a vérük vagyok, de idegenek nem szeretnek csak úgy meg.
2014. aug. 1. 12:19
 7/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Szerintem a probléma ott van, hogy valójában te nem szereted saját magad. Ne feledd, mindenki annyira fog becsülni, amennyire te becsülöd magad.
2014. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De hogyan is szerethetném magamat, hogy ha egy nagy nulla vagyok, akin mindenki átnéz?
2014. aug. 1. 12:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Azt írod, kedves, aranyos vagy. Ezek pozitív tulajdonságok, ezeket sem szereted önmagadban?
2014. aug. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Imola Ágnes ***** válasza:
Ismétlem, azért néznek át rajtad, mert te 0-nak tartod magad. Nem a külvilág hibája. Azt javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, vagy pszichodráma foglalkozásokra járj el, vagy valamilyen önismereti körbe. Mindenkép magaddal kell foglalkoznod, nem a többiekkel. Míg magaddal meg nem békész, addig másnak sem leszel szimpatikus, ez biztos.
2014. aug. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!