Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Havonta szerintetek mennyiből...

Havonta szerintetek mennyiből jön ki egy fiatal lány saját lakásban?

Figyelt kérdés

A bevétel az most mindegy. Kiadás ugye a rezsi, havonta élelmiszer, tisztasági, ruházkodás, taneszközök, szórakozás, egyéb. Én úgy számoltam, hogy telefonszámlával, nettel együtt a rezsi kb. 40, az élelmiszer úgyszint. A többinek mondjuk marad egy 20-as. Nem nagylábon, de megélek, és a régebbi körülményeimhez képest már ez is pazarlás.


Ti hasonló helyzetben mennyiből éltek havonta?


2014. aug. 14. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A maradék 20 ezer elég kevés.
2014. aug. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__58717..


Ezt most minden honapban meg fogod kerdezni?

2014. aug. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, elolvastam az előző belinkelt kérdést, a Kérdező, aki ott írt, egy nagy bunkó!
2014. aug. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha válaszolok én is kulák g..ci analfabéta idióta szardarab leszek?
2014. aug. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A többire nagyon kevés a 20 ezer. Nem tudom hol tanulsz, én fősulin, ott havonta minimum 5 ezer a jegyzetek, a bérlet 4 ezer, tisztálkodás: Azért havi szinten ide is kell 4-5-ezer, mert valami mindig el fog fogyni, így ruházkodásra és szórakozásra maradna havi 6 ezred. és mi van akkor ha valami hirtelen meghibásodik? Bármi megtörténhet. Vagy beteg leszel, a gyógyszerek se olcsóak. Én az egyébre is számolnék 40 ezret.
2014. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!