Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Csak engem zavar, ha "ok...

Csak engem zavar, ha "ok nélkül" leszólítanak a fiúk?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor egy fiú odalép egy lányhoz, de a semmiből, minden előzetes szemezés, összemosolygás nélkül, az nem fura? Nem lenne annyi kényszeredett visszautasítás, ha a nonverbális jelekre jobban odafigyelnének a férfiak, nem igaz? Vagy csak engem hoz zavarba az ilyesmi, más lányok élvezik, ha egy totál idegen csak úgy odalép és ismerkedni akar?
2014. aug. 15. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Qurvára igazad van.

De készülj fel a következőkre:

- "Félre értett jelzések."

- "Frigid 'csa-effekt."

- "A fiúk már csak ilyenek."

- "Tudom, hogy tetszik (titkon)".

Etc.

2014. aug. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Nem csak téged. Nekem se jön be ez a dolog.

A fiúk általában ilyenek, és próbálkoznak hátha. Nyilván azért, mert szép vagy :)

Az a fiú, aki meg ennyire merész biztos beleszámítja a visszautasítás lehetőségét is.

De tényleg nagyon zavaróak az ilyenek

2014. aug. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zavaró az tény de nem lehet vele mit tenni. A nonverbális jelek meg semmit nem érnek mert 10-ből kb 2 ember tudja mi-mit jelent.
2014. aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
jaj te szegény, ha meg a kutya se menne oda hozzád önszántából, akkor meg az lenne a bajod!
2014. aug. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

én is kiírtam egy ilyen kérdést, és engem is lehurrogtak, hogy majd 35 évesen egyedül halok meg.


ezért: engem is nagyon zavar, a folytonos bámulás, az egész napi zaklatás téma, az, hogy nyáron leszólítanak az utcán, a kávézóban, a boltban, hát szerintem beteg ez a társadalom...

2014. aug. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

biztos zavaró tud lenni nektek, főleg ha nem lehet lerázni, de gondoljatok a másik oldalra is: mégis hol ismerkedjünk?

suliban még könnyű új ismeretséget szerezni, meg haverok haverjai közt ismerkedni, de akinek nem olyan széles ez a baráti köre, és/vagy már nem jár suliba?

Munkahelye meg nem mindenkinek egy hatalmas multi cég.

De szívesen várom rá az ötleteidet.

2014. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát nyilván... csak te választhatod ki, hogy ki ismerkedhet veled, és ehhez szemezés meg jelbeszéd kell. tényleg.. gratula!

beszédben már zavaró... hát akkor zavarjon csak!

2014. aug. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ebből csak annyi derült ki,hogy nálad az indirekt nyitás a célravezető,nem a direkt nyitás:)

amúgy egy tapasztaltabb csóka leveszi ezt rólad,a mozgásodból,a testbeszédedből,testtartásodból.

aki nem jön be és kéretlenül,hozzá nem értően toppant oda,megijeszt azt ignoráld lelki ismeret furdalás nélkül.

2014. aug. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, igazad van mindenben. Nem vagyok kihívó, laza (erkölcsű) nő és nem is szeretem ha úgy kezelnek. A génjeim jól kicsesztek velem, a külsőm elég feltűnőre sikeredett és hiába öltözöm konzervatívan, sokan mégis odajönnek "szerencsét próbálni" most én ezzel a helyzettel mit kezdjek? Nem örülök neki, nem vágyom ismerkedni, ha valaki mégis felkelti az érdeklődésemet, az nem (csak) a külseje alapján történik, ezért sem értem a fiúk viselkedését. Az addig rendben, hogy manapság már nem számít tolakodásnak, ha egy ismeretlen leszólít, meg a fiúk "dolga" a kezdeményezés, na de legalább annyit hagyjon már meg nekem, hogy előzőleg jelzi valahogyan abbéli szándékát, hogy ismerkedni szeretne és ha én erre nem reagálok, akkor megkímél mindkettőnket attól a nagyon kínos jelenettől, amikor kénytelen vagyok visszautasítani szegényt. És bárki bármit gondol, ez nekem is kínos, én is rosszul érzem magam, abszolút nem bóknak fogom fel az ilyen jeleneteket. Na mindegy, csak kíváncsi voltam, hogy mások hogyan élik meg az ilyesmit, és megdöbbent, hogy néhány férfi szerint ennek örülnöm kellene.
2014. aug. 17. 17:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Az ellenkezőjének kevésbé örülnél. Egyébként meg találj ki egy standard választ (pl. foglalt vagyok vagy hasonló), amit mindig lehet alkalmazni.
2014. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!