Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kedveltessem meg magam...

Hogyan kedveltessem meg magam egy új társasággal, ha nem tudok sztorizgatni, valamit viccesen előadni?

Figyelt kérdés

Akármi is történik velem, csak a száraz tényeket és a lényeget szeretem/tudom előadni.

Egy huszonéves férfi.


2014. aug. 16. 01:06
 1/5 anonim válasza:
sero be van love? azzal kezd...
2014. aug. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nahat, en meg pont idegrohamot kapok azoktol, akik nem a tenyeket es a lenyeget kozlik, hanem masfel oraig beszelnek a semmirol. Szoszerint. Es van egy "mandatory" ertekezlet, tiztol egyig, es rohadtul nem esett szo semmi lenyegesrol, csak, hogy a mult heti eladasok nottek/csokkentek fel szazalekkal. Ezt, mint tenyt, el lehetne mondani 5 masodpercben. Masik tizet arra pazarolhatnank, hogy Micike a szamitogepes jatekok helyett inkabb a telefont vegye fel, ha ugyfel hivja. Kesz, ennyi. De nem, Seggnyalo Janos masfel oran keresztul beszel a semmirol, koveti Fesszapo Katika szinten a semmirol, es igy tovabb. De mindenki oket imadja, en meg mennek dolgozni inkabb.
2014. aug. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
legyél picit ittas! :)
2014. aug. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
esetleg kicsit földobhatnád az életed, csinálj pár érdekes, új dolgot, nem csak a társaság miatt, gazdagodnál tőle te is :) és keress magadhoz való társaságot. nem minden ám a sztorizás meg az előadás. biztos vannak meglátásaid, gondolataid, ezekről is lehet beszélni. nekem is vannak szűkszavú, nem épp a leghumorosabb ismerőseim, akikkel kellemesen el tudok beszélgetni. bár én elég alkalmazkodó vagyok. leginkább társaság kérdése. viszont szerintem jó ha az ember igyekszik sokrétűbb lenni, tájékozottabb, színesebb egyéniség, ezekhez nem kell se humor se jó előadás. csak tudj sok mindenhez valami normálisat meg értelmeset hozzászólni, és kellemes lesz a társaságod :)
2014. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kideríted,hogy mi a közösségben a legelismertebb cselekvés.

ősembernél a vadászatok sikeressége és a többiek megfélemlítése,ebből indulj ki.

ha ez megvan,kiderítetted,akkor abban a cselekvésben kell eredményesebbnek lenned,mint a többiek.

2014. aug. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!