Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kedveltessem meg magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedveltessem meg magam a barátnőm báttyával? Na nem azért mert tetszik, hanem mert néha elég bunkó velem. Ha bnőmnél vagyunk és otthon van a srác bunkózik pedig próbálkoztam már hogy megkedveljen vagy legalábbis ne utaljon.

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:

tudd meg mit szeretne és add meg neki :D pl engem sütivel megtudna nyerni húgom barátnője :) persze csak kedvesebb lennék vele...de én alapból nem nagyon bunkózom...


21F

2014. júl. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valami kényszeres nyomorék lehet, akit a szülők totál elrontottak, ne te szenvedj miatta, nem kell teperni nézd levegőnek..
2014. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocsi. Nem voltam egyértelmű. A csajom báttya nem kedvel. Csak tisztázni akartam h. Nem "úgy "akarom megkedveltetni magam. Nagy motor fan. Próbáltam ebben a témában dumálni vele de nem sok eredménnyel.
2014. júl. 17. 21:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor csak családfő szerepében tetszeleg, az nem akkora para, ha látja, hogy az ő pici húgával jól bánnak.. :DD

Lefog szokni rólad, ha látja, hogy minden oké..

Egy kis sörözés azért egyik este lehetne, akkor megered a nyelve és tuti jobban fog kedvelni.. :)

2014. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi. Hívtam sörre is, de nem akart jönni. A faterjuk tök jófej. Vele elvagyunk. De ő... Kérdezzem meg miért ilyen velem?
2014. júl. 17. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor csak egy irigy disznó, és én is azt mondom, hogy ne érdekeljen, lehet féltékeny mert neki nem terem krumpli föld, (nincs csaja) vagy csinosabb vagy nála, vagy fene tudja, ha az apja kedvel az nagyon jó, és az a fontos...

:)

2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nem tetszik neki hogy szúrod a hugit......


van ilyen.

2014. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!