Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valaki beszélgetéskor egy...

Ha valaki beszélgetéskor egy kérdés után megkérdezni hogy miért kérdeztem, akkor zavarta a kérdés?

Figyelt kérdés
Az arra utal?
2014. aug. 16. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy van valami több a dolog mögött. Pl. barátok vagytok Tomival? A csaj meg szerelmes belé, vagy beléd. És így érdekli, miért érdekel. De lehet, hogy csak nem volt olyan nagy társalgás, és nem tudott mit kérdezni.
2014. aug. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Időt akar nyerni a válaszra.
2014. aug. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nem.

felkeltetted az érdeklődését,de egyben a párbeszéd irányításának visszavételére való törekvés is a részéről.

én ilyenkor mosolyogva azt felelem-mit gondolsz miért?

vagyis nem török meg és tovább kérdezek,próbáld ki.

lefordítva-

te-a kérdésed,felelj nekem

ő-rendben megfelelek.de miért is kellene nekem megfelelni neked?

te-ide jön a-mit gondolsz miért?-vagyis,nem tartozom magyarázattal neked én irányítok,felelj.


és mindezt kedélyesen,kedvesen is simán meg lehet tenni.

2014. aug. 17. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban! Én egy időben mindig pontosan ezt kérdeztem, hogy miért kérdezed? Ez akkor volt, amikor nagyon kemény akartam lenni.
2014. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!