Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszéljen egy felnőtt...

Hogyan beszéljen egy felnőtt férfi egy nővel?

Figyelt kérdés

Magázza (önözze) vagy inkább tessékelje? Köszönéskor csókolomot vagy jó napotot köszönjön?

Én a tessékelést és a csókolomot jobban szeretem hölgyekkel szemben, ti hogy vagytok ezzel?


2014. aug. 22. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Kèzcsòk kisnaccsàg! -ez a tuti
2014. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%

Fiatal nőként ritka hülyén érezném magam, mintha kb a dédanyám lennék.

Öregnéniknek lehet csókolomot köszönni.

Erősen kétlem, hogy ez a stílus bármilyen nőnek imponál 60 éves kor alatt.

2014. aug. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Önözés az egyetlen kulturált megoldás. A magázás udvariatlan lehet (ez helyzettől függ), a csókolomozás és a tessékezés meg erőltetett, régieskedő, és roppantul idegesítő.
2014. aug. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Hány éves nővel?


Én nem érzek különbséget a magázás és az önözés között mint itt feljebb valaki, de a tessék, csókolom, hölgyem, asszonyom jellegű dolgoktól bizony borsózik a hátam. Annál már az is jobb ha letegez.


34N

2014. aug. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem a csókolom nagyon udvarias, főleg ha úgy mondod hogy "csókolom a kezét"

Ez elég rossz kérdés, úgy mond ahogy jön. Egy sima szia is megteszi, ne bonyolítsd túl, de ha úgy érted hogy valaki tetszik és vele akarsz előzékeny lenni akkor legyél minél közvetlenebb, és ne másokra hallgass hanem arra ami neki tetszik

2014. aug. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
itt hármas: igen, a magázás is lehet rendben, helyzettől függ. Az önözés szerintem minden helyzetben udvarias, azért írtam azt, mint univerzális megoldást.
2014. aug. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Nőnek nem illik jó napotot köszönni. Csókolom, kezét csókolom. Ez az udvarias. Tetszikezni nem kell, úgy az idősebbekkel beszélünk. Simán önözni kell.
2014. aug. 22. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%

"Nőnek nem illik jó napotot köszönni. Csókolom, kezét csókolom. Ez az udvarias. "

Nem, a csókolom nekem kifejezetten udvariatlan és lenéző. Utálom, ha valaki így köszön - idősebb nőket leszámítva - bárkinek.

2014. aug. 22. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
8-assal értek abszolút egyet. 100x inkább jónapot.
2014. aug. 22. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez titeket zavar, pedig ez az udvarias forma. Ezért tart itt a világ.
2014. aug. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!