Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan beszéljen egy felnőtt...

Hogyan beszéljen egy felnőtt férfi egy nővel?

Figyelt kérdés

Magázza (önözze) vagy inkább tessékelje? Köszönéskor csókolomot vagy jó napotot köszönjön?

Én a tessékelést és a csókolomot jobban szeretem hölgyekkel szemben, ti hogy vagytok ezzel?


2014. aug. 22. 01:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A jó napot felettébb udvariatlan. Jó napot kívánok!

Ha férfi köszön, én elvárom, hogy csókolom.

Múltkor egy 20 év körüli lány köszönt nekem jó napotot...kirázott a hideg.

35/N

2014. aug. 22. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A " kezit csókólom " vagy a "kéz csók" az tökéletes, picit régimódi, de mindig mosolyra fakaszt:)
2014. aug. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Látom mindenkinek máshogy tetszik.


Az egyik válaszoló kérdezte, hogy hány évesre gondolok. Például egy olyan intervallumra, hogy a férfi és a nő is 25-45 éves.

2014. aug. 22. 11:05
 14/17 anonim ***** válasza:

"Például egy olyan intervallumra, hogy a férfi és a nő is 25-45 éves."

Akkor nekem még a tegeződés is belefér simán (főleg az intervallum első felében).

2014. aug. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ismerős a nő? Vagy csak megszólítod? Bemutattak titeket egymásnak? Hol beszéltek? Ezer dologtól függ, mikor melyik hogyan veszi ki magát.
2014. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Régen: Férfiaknak jónapot, nőknek csókolom.


Ma: Ismerős lányoknak meg családtagoknak szia, haveroknak csé, általános magánfiataloknak hali. Hivatalos életben ha kb velem egyidős az illető akkor "Helló" (vagy nagyon ritkán itt is hali), nálam érthetően idősebb korosztályú illető jónapot, idős néni csókolom.


Forrás: Hivatalos ügyintézők és dolgozók meg a környezetem.


25/F

2014. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. aug. 23. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!