Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Vannak itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Vannak itt olyanok, akik kimondottan szépek, helyesek, mégsem találnak maguknak jóideje senkit?

Figyelt kérdés
Mi ennek az oka nálatok?

2014. júl. 15. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem ma randira hívtak.

(Most úgy érzem magam, mint aki az Anonim Alkoholistáknál bejelntette, hogy "Én nem ittam már egy hete!" What a progress.)

2014. júl. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
velem randizott a borsóka :)
2014. júl. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

DrBorsó grat!! :)

Legalább bejön?

2014. júl. 15. 18:20
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán járok emberek közé, mennék mindenfelé, de nem nagyon van kivel. Kinek vagyok szép az más kérdés.

23l

2014. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Kérdező: köszi! Bejön, így felszínesen. Majd megismerem.
2014. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Introvert vagyok. Meg az is lehet, h sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál, emiatt csak fiatal, éretlen fiúk próbálkoznak be nálam, az idősebbek a külsőm alapján azt hiszik, én vagyok éretlen.

24L

2014. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Rám már többen is mondták hogy helyes srác vagyok, könnyen tudnék ismerkedni, barátnőt szerezni, kedves, megértő vagyok.De nagyon visszafogott és kevés önbizalmam van.

Nem volt még barátnőm. Pedig kapok visszajelzéseket irántuk hogy szeretnének ismerkedni. Csak ugye a önbizalomhiányom miatt én nem merek :'(

Egy lassan 19 éves magányos fiú.

2014. júl. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Engem szépnek, csinosnak szoktak tartani, még sincs senkim. Ennek a következők az okai:



1.) Elég zárkózott vagyok és nem is nagyon járok el olyan helyekre, ahol ismerkedhetnék.


2.) Vagy olyan srác próbálkozik, akinél szinte a második mondat után kiderül, hogy csak kalandra hajtana, de én abba nem megyek bele.


3.) Vagy olyan srác próbálkozik, akinek -50-es IQ-ja van, egy mondatot nem tud értelmesen összerakni és a szókincse áll durván 10 szóból.


4.) A többieknek, akik normálisak/rendesek lehetnének, nem tudok elég esélyt adni, mert megijedek, ráadásul attól is tartok, hogy ők is csak kihasználni akarnának.



Persze az is lehet, hogy csak nekem vannak túl nagy elvárásaim, nem tudom....


18L

2014. júl. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
itt vagyok... fogalmam nincs.. 17/L
2014. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sancii54 válasza:
Igazából én már 2 éve próbálom keresni a páromat, de iszonyatsok bunkó nőt fogok ki, ami teljesen demoralizál, és csak a külsőmet, meg a koromat nézik, vagy a pénzem, a belső tulajdonságaira senki sem volt kíváncsi, micsoda egy világ :( 21/F
2014. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!